Toks svarbus darbas: šis žmogus įsigijo lėktuvą, kad padėtų šimtams gyvūnų


Atliekant šį darbą galima išgelbėti daugybę gyvūnų.


Paulas Steklenskis, tinklo inžinierius ir kariuomenės veteranas iš Pensilvanijos, išmoko skraidyti ir nusipirko savo lėktuvą, kad išgelbėtų šimtus gyvūnų. Jis nusipirko 70 000 USD vertės lėktuvą ir supakavo į jį skanėstus šunims, prieš nuskraidindamas juos į saugumą.

2013 metais Paulius pradėjo skraidyti kaip hobį ir studijuodamas licenciją nusprendė, kad nori turėti savo šeimai šunį. Tuo metu šios dvi sąvokos atrodė visiškai svetimos.


Jis tapo informuotas apie visą nuostabų gyvūnų mylėtojų tinklą, gelbėjantį nepageidaujamus šunis iš prieglobsčio. Ir dėl šių tinklų, kurių anksčiau niekada nepastebėjo, jis susirado naują šeimos narį – savo mylimiausią Tesą.


Gavęs Tessą iš gelbėjimo įmonės, Paulius pajuto, kad nori padėti gyvūnams.

Pagal pastarąjį.

„Nuėjome į naminių gyvūnėlių parduotuves, paskui į prieglaudas ir pradėjome pastebėti skirtumus. Tessa prisijungė 2013 m. rugpjūčio mėn. Ir tai buvo didysis mano gyvenimo posūkis. Dėl to viskas manyje pasikeitė.

Po to, kai Paulius baigė skrydžio mokyklą ir gavo piloto dokumentą, jis manė, kad panaudos jį geram darbui. Tai nepadarys to paties, kaip daugelis kitų pilotų, bet aš naudosiu jį, kad padėčiau kitiems.

Jis paskelbė.

„Kai aš pradėjau skraidyti, planavau mesti, nes netikėjau, kad galiu tai padaryti, bet ištvėriau. „Ką man dabar daryti?“ – pagalvojau gavęs dokumentą. Daugumai pilotų patinka skraidyti į prabangius restoranus ar kitas vietas, ir tai gerai, bet man reikėjo visai kitokios motyvacijos pakilti į dangų.

Iš pradžių jis planavo vykti į iškilias skerdyklas ir pervežti gyvulius, kad padėtų pastariesiems susirasti šeimą. Nepaisant to, jis suprato, kad jei įvairiais būdais perkeltų dešimtis atstumtų gyvūnų, jis galėtų suteikti jiems naujo gyvenimo galimybę.

Paulius pasakė:

„Buvo jaudinanti aptikti naminius gyvūnus prieglobstyje. Buvo labai džiugu pagalvoti, kad buvo nužudyta daug gyvūnų, nes jie buvo įkalinti vienoje vietoje. Kuo toliau į pietus judate, tuo slogesnė tampa gyvūnų spūsčių problema. Tragedija. „Supratau, kad pasirodęs ten, nešdamas juos į kitus prieglobsčius, galėčiau padaryti skirtumą.

Dėl šios priežasties Paulius pasirodė ne pelno siekiančioje organizacijoje „Pilots N Paws“, kuri vienija savanorius pilotus su gyvūnų gelbėjimo įmonėmis, kurioms reikia perkėlimo.


Tačiau Paulius manė, kad jei jis pats užmegs ryšius, jis galėtų išgelbėti daugiau gyvūnų. Taigi gegužę jis sukūrė „Flying Fur Animal Rescue“, kuri jau išgelbėjo per 1657 gyvūnus, kaip teigiama bendrovės svetainėje.

Galiausiai jis nusipirko savo lėktuvą, kad paremtų projektą. Tačiau komanda turi ir autobusą, kuriuo galima pervežti didžiulius kiekius gyvūnų per trumpus plotus.

Jis tęsė.

„Lėktuvas yra įrankis, suteikiantis man galimybę per dieną atlikti daugiau darbų nei autobuse. Tai labai džiuginantis, bet kartu ir džiaugsmingas darbas.

Paulius, gyvenantis kartu su savo mylimąja ir kitu išgelbėtu šunimi, vardu Layla, kartą per mėnesį skrenda į prieglaudas, kad išgelbėtų kates ir šunis nuo baisios mirties. Siekdamas palengvinti gyvūnų perkėlimą, jis iš lėktuvo nuėmė visas penkias sėdynes ir įsigijo gyvūnėlių nešiklius, kuriuos pritvirtino gale.

Šiuo metu jis per vieną kelionę perkelia kuo daugiau gyvūnų, kad padėtų jiems rasti namus. Vienu skrydžiu jis vežėsi iki 23 augintinių. Nors susimokėti kelionės išlaidas nėra lengva, Paulius tikina, kad perkelti dešimtis šunų nėra sunku.

Paulius pasakė:

„Kartais jie užmiega arba nemiega, žiūri pro langus, kai variklis užsiveda. Čia visada labai ramu. Niekada nesusidūriau su problema. Mano nuomone, jie supranta, kad jiems yra paruošta kažkas gero.

Kai gyvūnai pasiekia galutinę paskirties vietą, kuri beveik visada yra įvairiose Naujojo Džersio ir Pensilvanijos prieglobsčio vietose, Paulius žino, kad jie yra saugūs, nes, skirtingai nei prieglobsčiai, iš kurių jis juos atskleidžia, nė vienas iš jų neketina užmigdyti gyvūnų.

Žmogus trokšta savo mažytį lėktuvą paversti didesniu, kad galėtų gabenti daugiau gyvūnų.

Paulius tęsė.

Sunku, bet tai darysiu tol, kol man bus leista. Nekantrauju būti motyvacija kitiems įsitraukti.

Iš viso peržiūrėta 82


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com