Toks didelis banginių žudikų pulkas buvo užfiksuotas pirmą kartą


Nuostabi scena nufotografuota pirmą kartą.


Šiame nuostabiame reginyje prie Norvegijos krantų susirenka šimtai banginių žudikų. Ekskursijos laivas nejučiomis pastebėjo didelį mažiausiai 300 narių pulką, o filmas visus supainiojo.


Atsižvelgiant į tai, kad banginiai žudikai dažniausiai laikomi mažose grupėse, toks didelis skaičius tikrai tampa tam tikrų įtarimų priežastimi. Didžiulį pulką pirmas pamatė laukinės gamtos vadas. Iš pirmo žvilgsnio jie visi juos laikė tos pačios šeimos nariais, tačiau vis daugiau jų atmetė šią mintį.

Kai tik prasideda kopuliacijos laikotarpis, banginių žudikai susirenka dideliais kiekiais. Nepaisant to, kad šie judrūs jūrų gyviai gana santūriai kalba apie savo poravimosi patirtį, tokio masinio susibūrimo anksčiau nebuvo.Dėl daugybės besilinksminančių jūros paukščių galiausiai buvo gauta pranešimų apie keistą banginių elgesį. Jie taip pat išsiaiškino, kad netoliese yra žvejų flotilė. Taigi, visi tie alkani banginiai žudikai persikėlė ten dėl vienos priežasties: norėdami valgyti. Šiuose vandenyse gausu sidabrinių žuvų – banginių žudikų mėgstamo maisto.

Todėl vos prasidėjus žvejybos laikotarpiui čia susirenka didžiulės banginių žudikų grupės. Tačiau toks didelis pulkas buvo sugautas pirmą kartą.

Peržiūrėkite toliau pateiktą nuostabią sceną:

Iš viso peržiūrėta 671


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com

Interesting Videos: