Tokia įkvepianti istorija apie antrą šansą: mažytis padaras turi saugius ir šiltus namus, kuriuose gyvena savo svajonių gyvenimą


Tokie atvejai yra motyvacija daryti gerus darbus.


Pakeliui namo Angelas Janesas sutiko greitkelio pašonėje sėdintį vyrą. Iš pradžių ji negalvojo apie sceną. Tačiau staiga ji pastebėjo kažką keisto savo glėbyje ir nustojo važiuoti, kad sužinotų daugiau. Netrukus vyras pasirodė esąs vienas maloniausių.

Šis nuostabus įvykis atsitiko Solt Leik Sityje Jutos valstijoje, kai Angel Janes, eidama namo iš darbo, pastebėjo negyvenantį vyrą su plakatu, kuriame prašoma pinigų ir darbo. Ir tuo metu ji kažką pastebėjo jo rankose.


Negyvenamas vyras, vardu Ronis, ketino rūkyti, kai Angelas jo rankose aptiko visai mažą čihuahua, uždengtą antklode. Buvo akivaizdu ir labai jaudina, kaip šis žmogus stengėsi išlaikyti šunį saugų ir šildomą.


Pokalbio su vyru metu Angelas pasiūlė mažajai būtybei suteikti geresnę vietą.

Ronis pasakė Angelui, kad prieš dvi valandas pastebėjo šunį greitkelyje, kai tik moteris ketino jį palikti. Negalvodamas Ronis nubėgo gelbėti šuns.


Šis mažas didvyriškumo aktas paskatino Angelą. Ronis tai paaiškino savo baime, kad šuo nebus apgyvendintas kaip jis.

Tačiau šuo buvo saugus su Roniu, bet neilgai. Angelas padėjo Ronui ir sujungė šunį, suteikdamas jam geresnę vietą gyventi. Taip pat ji sukūrė įrašą apie šią istoriją savo Facebook paskyroje.

Neilgai trukus atėjo moteris, vardu Kathleen Dahlman, ir pasiūlė pinigų šuniui prižiūrėti, ir, nors Ronis nenorėjo, jis padarė. Ronis apsipylė ašaromis.

Laimei, šiuo metu mažasis padaras turi saugius ir šiltus namus, kuriuose gyvena savo svajonių gyvenimą.

Padėdama šuniui, Kathleen taip pat surinko fondą Ronui paremti, kuris atnešė beveik 7000 USD.

Nusipirko jam mobilųjį telefoną ir pradėjo ieškotis darbo. Tokia įkvepianti istorija apie antrą šansą.

Iš viso peržiūrėta 175


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com

Interesting Videos: