Šuo su privačiu kaklu: kodėl šis šuo laikomas tikru savo gimtojo miesto herojumi


Panašios istorijos dar kartą įtikina, kad šunys yra ištikimiausi gyvūnai žmogui.

Tai visiškai įprastas raudonas šuo. Bankoko gatvėse yra daugybė šunų, tokių kaip Pugh. Gyventojai su šypsena juos laiko kiemo šunimis, nes gausiai gyvena visuose miesto kiemuose.

Nepaisant to, niekas negalėjo pagalvoti, kad vienas iš šių mišrių veislių, vardu Pugh, dėl savo nepaprasto intelekto bus laikomas iškiliausiu ir mylimiausiu šunimi Tailande.

Tuo metu, kai tai įvyko, Pugh be ypatingų ketinimų klajojo Bankoko apylinkėse. Jis persikėlė į vieną iš miesto sąvartynų.

Panašiai kaip ir kiti šunys, Pugh mėgo šiukšlynus ir nebijojo ten eiti. Tada jis išgirdo neįprastus ir neįprastus balsus iš artimiausios šiukšliadėžės.

Iš susidomėjimo šuo ten pašoko ir pastebėjo paketą. Iš to pasigirdo liūdnas ir ramus kauksmas. Sugriebęs maišelį į dantis (kuris buvo svarus), Pugh nutempė jį į artimiausią kiemą.

Atsistojęs priešais žmones, jis padėjo ant grindų keistą radinį ir pradėjo garsiai loti, taip atkreipdamas gyventojų dėmesį.


Vienas iš vietinių namo gyventojų išėjo į gatvę dėl širdį veriančio šuns verksmo. Pirmą akimirką ji norėjo nuvaryti erzinantį šunį, bet pastebėjo ryšulį, iš kurio sklido cypimas.

Moteris pamanė, kad viduje yra maži šuniukai, išmesti į išmatos. Ji nustebo, kai atidariusi pakuotę rado ten… vos gyvą žmogaus vaiką?

Vaikas miršta, tai buvo akivaizdu iš karto. Jis buvo visiškai sumišęs ir kažkaip kvėpavo.

Pugh atsisėdo šalia ir pažvelgė į jį su mintimi, kad jis saugo savo radinį. Žinoma, piliečiai akimirksniu iškvietė policiją ir ligoninės vagoną. Gydytojai vaiką perkėlė į reanimacijos skyrių.

Dabar kūdikiui viskas gerai. Jie susidoroja išgelbėdami jo gyvybę. Gydytojai paskelbė, kad jei šalia nebūtų drąsaus Pugh, kuris tvirtai tempė paketą su kūdikiu kelis kilometrus pas žmones, kūdikis tikrai nebūtų gyvenęs.

Vietos žurnalistai išgirdo apie nelaimingą atsitikimą, o Pugh tapo tikru savo gimtojo miesto didvyriu. Apie nuostabią istoriją sužinojo net miesto meras.

Jis liepė šuniui herojui duoti privatų antkaklį. Nuo šiol visi, kurie jį pamatys, atpažins, kad priešais jį yra tas pats Pugh. Nelaimingas atsitikimas yra puikus pavyzdys, kokie protingi ir ištikimi yra šunys. Teisinga, kad šunys laikomi artimiausiais žmogaus draugais ir kompanionais.

Iš viso peržiūrėta 991


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com

Interesting Videos: