Šiuo metu dramblių pulkai atėjo pagerbti savo mirusį bičiulį


Laukinės būtybės niekada nenustoja stebinti, o tai, ką padarė šie šlovingi gyvūnai, galima humaniškai apibūdinti!


Drambliai laikomi labai protingais gyvūnais, o šių laukinių būtybių bendravimo ne tik su kitais gyvūnais, bet ir su žmonėmis taktika yra visų fantazijų viršūnėje.

2012 m. kovo mėn. mirė garsus gamtosaugininkas ir dramaturgas Lawrence’as Anthony, žinomas kaip „dramblio šnabždesys“. Jo šeimos nariai kalbėjo apie didžiulę dramblių seką, kurią apibūdinti nėra lengva.


Du laukinių Pietų Afrikos dramblių pulkai pasiekė Kvazulu-Natalį, norėdami pasikviesti Lawrence’ą Anthony. Kelionė trunka beveik 12 valandų. Tikrai nuostabu yra tai, kad visi šie gyvūnai jokiu būdu nebuvo įspėti į Lawrence’o namus.


Lawrence’as Anthony, Žemės organizacijos filantropas, išgelbėjo ir išgydė daugybę bejėgių dramblių ir kitų atstumtų laukinių gyvūnų. Dylanas Anthony šiuo metu yra rezervato vadovas, nešantis savo velionio tėvo paveldą.

Lawrence’o sūnus prisiminė nuostabų judesį, kurį abu dramblių pulkai padarė jo tėvo atminimui.


„Jie nesilankė namuose pusantrų metų, o kelionė užtruko maždaug 12 valandų“, – sakė Dylanas.

„Pirmasis pulkas atkeliavo sekmadienį, o antrasis – po paros. Jie visi klajojo maždaug dvi dienas, kol grįžo į mišką.

Nors dramblių kelionės priežastis nesunku suprantama, niekas neranda aprašymo, kaip iš tikrųjų sužinojo, kad „šnabždesys“ mirė! „Dosnus žmogus netikėtai mirė“, – sakė mokslų daktarė rabi Leila Gal Berner. „… už daugelio kilometrų du dramblių pulkai, jausdami, kad prarado mėgstamą bičiulį, išgyveno rimtą, beveik „laidotuvių“ seką, kad pasikviestų nuliūdusią šeimą Lorenso namuose.

„Jei buvo laikas, kai iš tikrųjų galėjome pajusti neįtikėtinus visų būtybių tarpusavio ryšius, tada galvojome apie Tula-Tula dramblius“, – apibūdino ji. „Žmogaus širdis sustoja, o tuo pačiu metu gedi tūkstančiai dramblių širdžių.

Šio žmogaus rūpestinga širdis atgavo šiuos gyvūnus ir dabar jie atvyko išreikšti savo garbę savo draugui.

Iš viso peržiūrėta 630


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com