Šis pasiklydęs šuniukas atvyksta į policijos komisariatą, kad praneštų apie jo dingimą


Šio pasiklydusio šuniuko nuotykiai.


Nors esame įpratę, kad šunys daro visokius nenumatytus (o kodėl gi ne linksmus) dalykus, šis šuniukas užvaldė internetą savo nuotykiams!

Teksaso Odesos policijos departamento darbuotojai nustebo vos mažyliui įžengus pro pagrindines duris.


Buvo ankstyvas rytas, todėl visi manė, kad tai sapnas ar kažkas panašaus, bet tai buvo taip pat aktualu kaip kvėpavimas. Ir nors visi darbuotojai liko atviri, mielas šuniukas kuo šauniausiais būdais suartėjo su vienu iš darbuotojų.


Seržantas Rusty Martin buvo tas darbuotojas, kuris taikiai įsileido šuniuką. Ir, anot jo, netikėtas svečias, atrodo, niekaip neliūdino esamos situacijos.

Taigi, darbuotojai neturėjo kito varianto, kaip tik žaisti su juo? „Mums visiems buvo malonu matyti jį pastate“, – „Dodo“ sakė seržantas Martinas. „Turėjome teniso kamuoliuką ir kurį laiką mėtėme jį koridoriuje. Visi mylėjo šuniuką.

Tačiau, nepaisant jo dosnios sielos ir draugiško charakterio, niekas į policijos komisariatą nepatenka pasilinksminti, todėl policijai kilo noras suprasti, kokia yra šuniuko tapatybė.


O kadangi jis turi apykaklę, manė, kad tai nebus taip sudėtinga užduotis… Trūko identifikavimo etiketės. Tai įvyksta iškart, kai gyvūnų kontrolės skyrius atvyks patikrinti mikroschemos.

Prieš atvykstant gyvūnų kontrolės tarnybai mielasis vokiečių aviganis priėmė sprendimą, kad jam jau gana. „Jis bėgo taip greitai, kaip įėjo“, – savo feisbuko paskyroje paskelbė seržantas.

Kitą dieną seržantas apsidžiaugė sužinojęs, kad šuniuko svečias buvo geros būklės ir sveikas, ir, kas svarbiausia, prisijungė prie savo žmogaus tėvo.

Nepaisant to, jis negalėjo nuslėpti susijaudinimo dėl netikėto apsilankymo ir teigė, kad šuniukas vardu Chico gali bet kada sugrįžti.

„Meistras kitą dieną atsakė, kad tai jo šuniukas, ir jis grįžo namo“, – rašė seržantas.

„Jis gyvena maždaug už mylios nuo skyriaus. Jam buvo skirta daug meilės ir dėmesio [at the police station]. Sužinojome, kad jis saugiai grįžo pas savo šeimininką. Chico visada džiaugiasi galėdamas bet kada sugrįžti.

Apie daugiau šuniuko nuotykių sužinokite čia:

Iš viso peržiūrėta 501


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com