Šis padaras dažnai grįžta į vietas, kuriose jis laimingai gyveno


Gyvūnų gebėjimas išreikšti dėkingumą yra neįtikėtinas.


Ši dramblio motina atrado būdą, kaip būti skolingam žmonėms, kurie ne tik išgelbėjo jai gyvybę, bet ir suteikė jai šilumos, meilės ir meilės.

Davido Sheldricko laukinės gamtos tresto tikslas – prižiūrėti netekusius dramblius, suformuojant juos, kai tik jie yra tinkami paleisti į laukinę gamtą. Yatta prieglobsčio gyventoja buvo nuo 1999 m., o į laukinę gamtą ji sugrįžo po 10 metų.


Po aštuonerių metų pastaroji nusprendė pasikviesti žmones, kurie kadaise buvo jos šeima. Ji norėjo parodyti, kad jis nepamiršo tų, kurie jai buvo tokie dosnūs.


Ir ji nebuvo viena. Yatta nustebino prieglobsčio kuratorius, atvykusi su savo mažyliu parodyti globėjams savo ką tik gimusio kūdikio. Ši neįtikėtina scena buvo užfiksuota fotoaparatu.


Ši emocinė scena atšildė centre esančių darbuotojų širdis. Jie pavadino kūdikį Yoyo.

Yatta savo pirmąjį vaiką, vardu Yetu, įgulai parodė vieną kartą. Atrodė, kad ji norėjo išreikšti savo pasitikėjimą ir meilę nešdama naujagimį ten, kur ji buvo mylima ir globojama.

Drambliui šeima yra absoliučiai viskas. Laukinėje gamtoje Yatta augino savo šeimą, todėl personalui nebuvo daug staigmenų, kai dramblio patelė pristato savo naują šeimos narį savo ankstesnei žmonių šeimai.

Ji visada prisimins tuos neįtikėtinus dešimt metų ir laikotarpį, kai centre buvo apgaubta meilės ir paguodos.

Šie gyvūnai dažnai grįžta į vietas, kur laimingai gyveno.

Stebėkite jaudinančią sceną, kaip dramblys dalijasi savo laime su savo mėgstamais kuratoriais:

Iš viso peržiūrėta 1 357


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com