Šis kačiukas tiesiog trokšta turėti namus ir būti mylimas po visko, kas įvyko


Jis tiesiog švelnus padaras, kuriam reikia rūpestingų namų.


Kai tik Deanna McCallum sužinojo apie liūdną kačiuko būklę, ji suprato, kad gali suteikti viską, ko jam reikia, todėl suskubo jį pamatyti ir užpildyti visus reikalingus dokumentus, kad parvežtų jį namo.

Kaip teigė Deanna, kalbėjusi su The Dodo:


„Man prireikė daug laiko, kol sutikau jį per Zoom, nes jis ilgą laiką buvo su Anne’s Point Animal Relief. Supratau, kad man skubiai reikia globėjų šeimos.


Sulaukusi skambučio iš Zoom, Deanna buvo tikra, kad nori pasiimti nuostabią kačiuką Jolie ir suteikti jai amžinus namus, kurių jis nusipelnė. Tačiau jis negalėjo susitikti su Jolie, kol atvyko, nes ji jau buvo jo bagažo lentynoje, kai jis atėjo jos pasiimti.

Praleidusi laiką globojamoje Cape Ann Animal Relief Organisation, Jolie smalsiai kyštelėjo galvą iš sunkvežimio su gyvūnais ir pirmą kartą pažvelgė į savo naujus namus bei globojamą mamą.

Deana tęsė.


„Kai tik pasiekėme namus, buvau labai sunerimęs. „Aš atidariau jo nešiklį ir leidau jam apsižvalgyti“.

Katė atrodė drovus ir sutrikęs nuo to, ką pamatė, o Deanna iš jo išraiškos suprato, kad jis vis dar netiki savo akimis, kad viskas dėl jo. Laimei, jis greitai prisitaikė prie savo naujo gyvenimo kaip naminė katė.

Nors jai nepavyko susitikti su Jolie prieš parsiveždama jį namo, nauja katės mama labai džiaugėsi, kad pagaliau jį susilaukė ir yra tikra, kad nuo šiol jie bus artimiausi draugai.

Prireikė kelių dienų, kol kačiukas suprato, kad tai jo naujieji namai, tačiau po kelių dienų jis suprato, kad čia pasiliks amžinai ir jautėsi visiškai ramus. Gelbėjimo centras perspėjo Deanną, kad jam nebus lengva prisitaikyti prie visų naujų įvykių.

Deanna buvo maloniai nustebinta supratusi, kad Jolie yra ne tik maloni, bet ir miela kačiukė, kuri tiesiog trokšta turėti namus ir būti mylima po visko, kas nutiko.

Deanna padarė išvadą:

„Jolie yra pati nuostabiausia katė, kurią aš kada nors sutikau, nepaisant to, kad jam prireikė kelių savaičių. Jis niekada nešvankėjo, nekrapštė ir nebandė manęs įkąsti. Jis visada elgėsi tinkamai. Jis yra tiesiog švelnus padaras, kuriam reikia rūpestingų namų, ir man labai pasisekė, kad jis yra šalia savęs.

Iš viso peržiūrėta 1 729


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com