Šios istorijos herojė kiekvieną dieną įrodė, kad joks iššūkis jai nėra per didelis


Šis mielas kačiukas buvo apsėstas, kaip įveikti visus sunkumus, ir niekas negalėjo jos sustabdyti.


Mažytė katė mums parodė, kad nepaisant to, kokia niūri padėtis, visada galime judėti į priekį su tinkamais žmonėmis, nepaisydami neigiamos nuotaikos ir sutelkdami dėmesį į visus mus supančius stebuklus.

Šios istorijos herojė – trikojė katė, kuri būdama tokia jauna įveikė daugybę sunkumų ir toliau kovoja už savo gyvenimą, traukdama visus savo jautrumu ir drąsa.


Gražuolė katė buvo aptikta šeimos kieme, visiškai viena ir patyrusi gyvybiškai svarbių nuostolių, dėl kurių jos gyvybei būtų buvę bėdų, jei jos nebūtų greitai išgelbėta.


Trūko vienos užpakalinės letenos, matėsi žaizda; tai galėjo nutikti jos gimimo metu.

Laimei, Danielis Southonas, Southon Rescue pradininkas, atrado pranešimą ir iškart atsakė. Nuo tada Danielius stebi gražuolės kačiuko savijautą. Šiuo klausimu jis išsakė savo nuomonę taip.

„Jos letenėlė buvo susižeidusi, greičiausiai dėl iškrypusios virkštelės. Jos kaulas buvo atskleistas ir ji buvo rimtai užsikrėtusi.

Danielis išvalė sužalojimą, slaugė šuniuką, davė jai vaistų ir sutvarstė skeveldrą, kad padėtų jai užgyti, laikydamas šuniuką ant rankų.

Šis mažytis šuniukas buvo pavadintas Džeku, nes iš pradžių visi manė, kad jis kačiukas, o paskui suprato, kad ne, bet norėjo pasilikti vardą.

Džekas greitai pasirodė esąs drąsus šunys, kurio laukia puiki ateitis; ji taip pat išreiškė savo aistrą maistui ir sužinojo, kad ji yra urzgianti mašina, paskatinusi ją subtiliai reikalauti pamaitinti; Danielius pažymėjo.

„Jacko kojos būklė atrodė žymiai geresnė po trijų su puse dienos vaistų, skausmo malšinimo ir valymo.

Mažytė šunytė per kelias dienas staiga atsigavo dėl stabilios globos ir nuolatinės globėjų meilės. Jos auglys sumažėjo ir kelmas pradėjo gyti.


Šis mielas kačiukas buvo apsėstas, kaip įveikti visus sunkumus, ir niekas negalėjo jos sustabdyti.

Ji kiekvieną dieną žingsniavo mažais žingsneliais ir, nepaisydama kelių kritimų, žingsnis po žingsnio tobulino savo ėjimo techniką.

Kai po kelių savaičių ją antrą kartą apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, visi stebėjosi nepaprastu jos pagerėjimu.

Džekas ne tik išreiškė drąsą savo poelgiais, bet ir išreiškė, kad ji yra labai emocionali šuo, švelniai murkianti kiekvieną kartą, kai kas nors ją glosto, o tai buvo tiesioginė paskata žmonėms toliau ją glostyti.

Džekas tapo visiškai drąsiu ir judriu šunimi per penkias savaites nuo jos išgelbėjimo.

Ji išsiaiškino tikslią pusiausvyrą, kad galėtų žaisti ir vaikščioti ant savo trijų mažų letenėlių, ir kiekvieną dieną įrodė, kad joks iššūkis nėra per didelis, kad galėtų jai įveikti. Danielle pasakė:

„Buvo labai akivaizdu, kad sugijus pjūviui viskas bus gerai.

Vienos jos letenos pažeidimas nesutrukdė žaviam Džekui gyventi įprastą katės gyvenimą. Tiesą sakant, vos pamačiusi kitus po kambarį lakstančius ilinius, ji padarė tą patį ir prisijungė prie jų linksmybių.

Džiugu, kad jos kelmas visiškai atsigavo, ir visi, kurie nuo pat pradžių buvo šalia, tiki, kad jos laukia puiki ateitis.

„Šis vaikas kiekvieną dieną mane stebina savo tvirtumu ir atsparumu“, – pridūrė Danielle.

Džekas sparčiu tempu atsigauna ir nuolat ieško naujų išdaigų.

Ji yra gana entuziastinga šunų veislė, kuri mėgsta būti žmonių glostoma ir puikiai sutaria su kitais šunimis. Ji labai energinga, nors beveik visada turi stiprų apetitą. Danielle padarė tokią išvadą.

„Ji visai nemažina greičio, kai stovi ant trikojo. Ji vis dar sėdi ant sofos, kėdžių ir kitų baldų.

Iš viso peržiūrėta 188


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com