Šio simpatiško šuniuko šeimininkas turėjo jį palikti prieglaudoje, tačiau jam tai buvo sunkus pasirinkimas


Vargšas gyvūnas buvo atiduotas į prieglaudą, bet ten išbuvo tik vieną dieną.

Mūsų pasaulyje yra daug bejėgių būtybių, kurioms reikia žmogaus pagalbos. Daugelį jų šeimininkai dėl tam tikrų priežasčių palieka, o kiti gimsta gatvėje. Daugelis žmonių tiesiog išmeta juos, negalvodami apie pasekmes, o yra daugybė malonių žmonių, kurie nori turėti savo namuose tokius gražius gyvūnus.

Yra daug svarbių organizacijų, kurios užsiima gyvūnais, kad galėtų jais rūpintis. MCCAC West Adoptable Dogs yra vienas iš jų, kurio darbuotojai yra maloniausi.

Neseniai jie turėjo mielą svečią – 6 metų šuniuką Wall-E, kurį šeimininkai paliko, nes nebegalėjo juo pasirūpinti.

Tačiau nekritikuokite jo savininkų, nežinodami visos istorijos.

Padovanoti Wall-E prieglaudai buvo pats sunkiausias pasirinkimas, kurį šeima kada nors padarė. Jie verkė ir jiems buvo tikrai sunku atsiskirti nuo savo mielo gyvūno.


Darbuotojus taip pat sujaudino mielosios istorija. Vėliau jie paaiškino, kad šuns šeimininkai neturėjo daug laiko praleisti su savo augintiniu, todėl didžiąją dienos dalį jis likdavo savo veislyne. Geriau šuniui susirastų rūpestingesnę ir dėmesingesnę šeimą.

Darbuotojai jo istorija iškart pasidalijo socialiniuose tinkluose ir nereikia sakyti, kad ji surinko tūkstančius peržiūrų ir ja susidomėjo daug žmonių.

Laimei, Wall-E tik kitą dieną surado savo mylinčią ir rūpestingą šeimą, kuri maloniomis akimis patraukė jo šeimininkus. Pamatę jo įrašą feisbuke, nuskubėjo į prieglaudą įsivaikinti mielosios.

Dabar Wall-E gyvena nerūpestingai šalia geraširdžių žmonių. Jie labai rūpestingi ir dėmesingi savo mielam augintiniui ir suteikia jam viską, ko reikia.

Jie visada paskelbia daug įdomių nuotraukų ir vaizdo įrašų apie šunį, kad parodytų žmonijai, kad gražuolis yra patikimose rankose.

Iš viso peržiūrėta 640


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com