Šiam šuniui pamažu sekasi gerai ir jis galbūt vėl galės vaikščioti, nes yra apsuptas puikios medikų priežiūros ir dosnių žmonių


Tai istorija apie nelaikytą šunį, kuris ieškodamas maisto atsidūrė po automobiliu.


Kadangi pastarasis neturi kam jo prižiūrėti, jis sugebėjo surasti seną apleistą namą, kad galėtų jį paguldyti.

Apgailėtinas padaras praleido beveik 5 dienas toje pačioje vietoje prašydamas pagalbos, bet niekas negirdėjo jo verksmo. Laimei, jo šauksmą išgirdo dosnus žmogus, kuris akimirksniu susisiekė su regiono gelbėtoju, kad atvyktų į šiuos namus.


Laimei, gelbėtojas nusprendė pasiimti šunį savo globon, tikėdamasis, kad jis tai įvykdys. Pastarasis stebėjosi kaip šuo, kuris ilgą laiką gyveno be maisto ir vandens, taip pat kentė stiprų skausmą.


Nepaisant to, šuo spoksojo į vyrą, kai tik buvo vežamas automobiliu, ir šypsojosi. Buvo akivaizdu, kad jis suprato, kad šis asmuo atėjo pagalbos. Šuo akimirksniu buvo nuvežtas į veterinarijos kliniką, ten buvo nustatyta, kad jam buvo padarytas didelis nervų pažeidimas ir niekas nežinojo, ar jis kada nors galės vaikščioti.


Jo kraujyje taip pat buvo teigiamas parazitų testas, bet laimei, jie buvo stabilūs. Taigi, jie nusprendė suteikti jam fizinę terapiją, kad jis galėtų vaikščioti.

Nepaisant to, jis buvo visiškai nuolankus gelbėtojams ir veterinarijos gydytojams. Jis taip pat mėgaujasi kiekviena kineziterapijos akimirka. Džiugu, kad jam kasdien sekasi gerai ir galbūt jis vėl galės vaikščioti, nes jį supa visas jam reikalingas vanduo ir maistas, puiki medicininė priežiūra ir dosnūs žmonės.

Veterinarai yra gana įsitikinę, kad jis vėl galės vaikščioti, nes yra toks drąsus. Kokia modifikacija!

Žiūrėkite žemiau esantį klipą.

Pasidalykite šia istorija su šeima ir kolegomis.

Iš viso 2 peržiūros


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com

Interesting Videos: