Ši atstumta šimpanzė yra svarbi jo porūšių sudedamoji dalis


Šimpanzėms, panašioms į žmones, reikia dėmesio, globos ir žaisti, kai tik jos yra jaunos.


Tuo metu, kai 2019 m. šį jauną šimpanzę jo motina atstūmė, jis paguodos ieškojo beždžionės žaisle, kuris šiuo metu traukia širdis visame internete.


Deja, mamos kartais palieka savo vaikus, o Džibrilas turėjo priprasti, kaip išgyventi pačiam, kai tai jam nutiko zoologijos sode Malagoje, Ispanijoje.

Kika, kuri buvo jo motina, niekada nesuprato, kaip auklėti vaikus, ir atstūmė savo vaiką gimus, kad išvengtų įžeidžiančių cirko savininkų.


Laikytojai turėjo surasti kitą šimpanzę, kurią užaugintų kartu su savo lygiais ir duotų jam tai, ko žmonės niekada negalėtų duoti.

Mažytis padaras buvo perkeltas pas savo globėją Evą į BIO PARK Valensijos zoologijos sodą, kuris užtikrina gyvūnų gerovę ir paguodą suteikdamas jiems aplinką, panašią į jų natūralią atmosferą.

Malagos zoologijos sode gimusią šimpanzę paliko jo mama.

Globėjai turėjo veikti kaip vaiko tėvai, kol jie ieškojo globėjos, kuri užaugintų jį kaip savo.

Prieš tai jis paguodos ieškojo minkštoje pliušinėje beždžionėje.


Džibrilas įgyja naują šeimą Valensijos zoologijos sode, kur jam yra 16 mėnesių.

2019 m. liepą jis pateko į naują BIO PARK Valencia atmosferą ir turėjo išgyventi sunkų montavimo laikotarpį. Jis tikėjosi Maline rasti globėją, tačiau ji buvo neabejinga kūdikiui.

Laimei, kita didžiulė beždžionė grupėje, vardu Eva, pradėjo saugoti Džibrilą ir jį prižiūrėti, nepaisant to, kad niekada nebuvo motina.

Nepaisant visų skirtumų, Džibrilo pragyvenimo intuicija ir motiniška Evos intuicija juos sujungė, ir praėjus metams po atvykimo į parką Džibrilas įsigijo naujus namus.

Pastarasis yra nuostabus savo porūšio narys.

Mažasis Džibrilas yra svarbi vakarietiškos šimpanzės, kuriai gresia pavojus, dalis ir yra vienintelė šimpanzės porūšis.

Kaip teigia WWF, šioms rūšims gresia išnykimas natūralioje teritorijoje, šimpanzės jau visiškai išsklaidytos iš keturių tautų ir joms visur gresia pavojus!

Fuengirolos ir Valensijos BIO PARK pastangos dėl Džibrilo įkurdinimo globos namuose padės išsaugoti šias rūšis.

Iš viso peržiūrėta 133


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com