Rungtynių metu Jimas Rice’as išgelbėjo mažo vaiko gyvybę, kuriam kamuolys pataikė


Jimo Rice’o herojiškas poelgis, skubantis gelbėti vaiką, kuriam kamuolys pataikė

1982 metais Fenway parko stadione įvyko labai svarbus įvykis – ilgai lauktas beisbolo sezono atidarymas. Buvo dvi priešininkų komandos – Boston Red Sox ir Chicago White Sox

Ketverių metų vaikas, vardu Džonatanas, sėdintis su savo tėvu ir 2 metų broliu, labai džiaugėsi rungtynėmis. Iningo metu Dave’as Stapletonas priėjo prie lėkštės. Jo lazda susidūrė su kamuoliu ir tapo linijos važiavimo pražanga virš pirmosios bazės duobės. Netikėtai išbandymų diena tame stadione mažojo berniuko šeimai virto tikra patirtimi ir tragedija. Berniukas Džonatanas gavo stiprų smūgį į savo mažytę galvą. Jo tėvas iš pradžių manė, kad kamuolys pataikė į iškasą. Po tragiško smūgio vaikas iš karto prarado sąmonę ir sunkiai susižalojo. Jie puolė kviesti greitąją pagalbą.

Nė sekundės nedvejodamas Jimas Rice’as akimirksniu iššoko iš iškaso, pakėlė sužeistą vaiką ir nuvežė į klubo namą, kur gydytojas Arthuras Pappas galėjo jį gydyti. Galiausiai berniukas buvo išsiųstas į Bostono vaikų ligoninę.

Po savo herojiško poelgio žaidėjas grįžo į aikštę ir sėkmingai užbaigė žaidimą.

Žurnalistai jį pavadino tikru didvyriu ir legendinę akimirką laimei užfiksavo kamera.


Jonathanui buvo atlikta operacija, o dabar jis savo gyvybę skolingas Jimui Rice’ui, dėl kurio vaikui buvo suteikta pirmoji pagalba. Jis buvo itin sunkios būklės penkias dienas, kol buvo ligoninėje.

Praėjus keliems mėnesiams po nelaimingo atsitikimo, Jonathanas buvo pakviestas prisijungti prie jų namų žaidimo atidarymo. Jis, be abejo, sutiko, nes pagaliau galėjo pamatyti savo gelbėtoją.

Po metų vaikinas gavo gerą išsilavinimą Šiaurės Karolinoje, o dabar vyras yra vienos įmonės generalinis direktorius.

Rice ne tik išgelbėjo nekaltą vaiką, bet ir suteikė visus pinigus, reikalingus mažylio gydymui ir medicininei priežiūrai.

Jimas komandoje žaidžia nuo 16 metų. Jis pasiekė daugybę rekordų ir laimėjimų užsiimdamas savo mylimu sportu.

Pasidalinkite savo nuomone!

Iš viso peržiūrėta 24 769


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com

Interesting Videos: