Numetusi svorio Liv Tyler jaučiasi daug labiau pasitikinti savimi ir nesidrovi vilkėti sukneles


Liv Tyler dabar nesigėdija dėl savo kūno numetusi svorio


Nepaisant jau 45-erių, žavioji Liv Tyler, puikių filmų „Armagedonas“ ir „Žiedų valdovas“ žvaigždė atrodo tiesiog nuostabiai.

Steveno Tylerio dukra yra sėkminga aktorė, modelis ir prodiuserė, kuri nenori dalytis savo asmeniniu gyvenimu socialiniuose tinkluose. Dažniausiai moteris publikuoja širdžiai mielas savo žavių vaikų nuotraukas. Tačiau neseniai ji pasidalijo žavinga asmenuke, daryta taksi, kuri sukėlė daug diskusijų internete. Vos per kelias valandas nuotrauka sulaukė daugiau nei 60 tūkstančių paspaudimų, o tai buvo neįtikėtina.


Savo asmenukėje Tylor vilkėjo mėlyną suknelę ilgomis rankovėmis su iškirpte ir aukštu skeltuku sijone, kuris atidengė nuostabias jos kojas. Savo įvaizdį ji papildė madingais sandalais, krepšiu ir stilingais akiniais nuo saulės. Liv turėjo lengvą makiažą ir atrodė nuostabiai.

Garsenybė niekada nebuvo liekna ir turėjo daug nesaugumo dėl savo netobulo kūno ir papildomų kilogramų. Tuo tarpu neseniai jai pavyko numesti svorio, todėl visi ja didžiuojasi.Pasidalinkite savo nuomone!

Iš viso peržiūrėta 3 442


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com

Interesting Videos: