Niekas negali sutrukdyti šiam šuniui, kuris turi įgimtą nukrypimą, gerai praleisti laiką


Dabar šuo turi puikų kvėpavimo greitį.


Mažytis peleninis šuo buvo nuvežtas į Cat Community Rescue Center pietinėje Naujojo Džersio valstijoje, tikintis, kad jis galės judėti toliau ir galiausiai rasti namus, kuriuose galėtų gyventi geriau.

Vos atvykus į gelbėjimo įstaigą, darbuotojai pastebėjo jo krūtinės defektą. Nepaisant to, šuo Leroy iš pradžių buvo labai mylintis ir smalsus, valgydamas viską, kas buvo jo lėkštėje, ir pritraukdamas visą savo prižiūrėtojų dėmesį.


Vizito pas veterinarą metu Leroy buvo diagnozuotas įgimtas krūtinės ląstos nukrypimas, pectus excavatum. Žaviajam šuniui būtų reikėję operacijos, kad išspręstų problemą, nes jo būklė buvo laikoma išskirtine.


Sara paaiškina.

Kaip įtariau, jis turi piltuvinę krūtinę. Mūsų veterinarijos įstaigos rentgeno nuotraukos patvirtino šį rezultatą.

Katė keletą dienų nešiojo gipsą, panašų į mažą liemenį, kad padėtų jo krūtims įgauti tinkamą formą. Vėliau Leroy buvo operuotas Wissahickon Creek veterinarijos klinikoje, kuri, laimei, buvo sėkminga.

Community Cat Club prezidentas ir įkūrėjas pridūrė:

„Buvome priversti daryti šią operaciją, kuri svėrė tik kilogramą, nes (problema) neleido jam kvėpuoti ir užblokavo širdį.


Dėl tinkamos priežiūros Leroy iš karto buvo pasiruošęs žaisti. Niekas negalėjo sutrukdyti šiam šuniui gerai praleisti laiką.

Sara paminėjo.

Šis vaikas laukinis! Dėl savo svorio jam teko atlikti labai rimtą operaciją. Kitas šešias savaites jis nešios nedidelį liemenį, kad jo krūtys galėtų augti natūraliai.

Kartą per savaitę jis kviečia veterinarijos gydytoją apžiūrai, kad veterinarijos gydytojas galėtų palengvinti jo būklę jai progresuojant.

Vos grįžęs pas veterinarą pasitikrinti progreso, pastarasis pranoko visus lūkesčius.

Leroy yra draugiškas visiems savo prižiūrėtojams, įskaitant žmones ir neaiškias būtybes. Jis netgi susidraugavo su kitu šunimi, vardu Poppy, su kuriuo dabar bendrauja.

Sara paaiškina.

„Jis turi puikų kvėpavimo greitį, o veterinaras daktaras Yardas rekomendavo jam ir toliau daryti tai, ką daro.

Iš viso peržiūrėta 274


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com