Neįtikėtinas įvykis, kaip šios poros rūsyje atsirado milžiniškas lokys


Tokiais atvejais svarbu turėti tinkamą požiūrį, kad būtų išvengta pavojaus.


Viena šeima iš Lake Tahoe, Kalifornijoje, užsiėmė įprastu reikalu, kai lapkričio pradžioje išgirdo keistus garsius garsus, sklindančius iš rūsio po jų namu. Atidžiai išklausius ir patikrinus lauke, ten buvo rastas tikrai didžiulis gyvūnas. Greičiausiai tai buvo lokys.


Vienas iš vietinių meškiukų iš pažiūros ieškojo jaukios vietos žiemos miegui, o kai įėjimas į šeimos rūsį netyčia liko atviras, priėmė tai kaip prašymą ir nusprendė apsigyventi. Norėdama padėti, pora akimirksniu susisiekė su panašiomis situacijomis nuolat sprendžiančia organizaciją, pavadintą BEAR League.

Bryantas įtikino porą, kad po dienos išeis ir padės perkelti meškiuką į naują vietą, tačiau dieną pora nustojo girdėti triukšmo, todėl vyras uždarė įėjimą į rūsį, manydamas, kad meška pasitraukė.


Bet, kaip atrodė, lokys vis dar buvo viduje.

Vyras jį išgirdo vidurnaktį ir išsigando, nes suprato. „O ne, aš jį ten uždariau“, – sakė Bryantas.

Pora taip nuliūdo, kad lokys buvo laikomas kalėjime po jų namu, kad kitą dieną pirmasis atvyko Bryantas, kad padėtų jiems išlaisvinti lokį.

„Žmonės buvo tiesiog nuostabūs, jie buvo labai malonūs“. „Jie nenorėjo, kad lokiui atsitiktų kažkas pavojingo. Jie buvo sunerimę dėl jo ir jautėsi siaubingai, kad jo neleido.


Laimei, Bryantas kasdien susiduria su panašiomis situacijomis ir žinojo, ką daryti. Jis rado kitą kelią į rūsį, atsistojo už lokio, kad jo nepamatytų, ir specialiu įrankiu leido garsiai, bandydamas atbaidyti lokį. Jis liepė žmonai žiūrėti pro langą ir šaukti, jei pasirodytų lokys, tačiau pastaroji taip ir neišėjo.

Bryantas po kurio laiko išėjo suprasti, kodėl meška dar neišlindo, o tuo metu pastarasis priėmė sprendimą, kad laikas išvykti.

„Kai jis pažiūrėjo į galvą, pasakiau: „Pirmiausia jis stovėjo ir mąstė. „Ką turėčiau daryti?“ Tada jis nusisuko.

Visi stovėjo su baime, kai didžiulis padaras pralėkė pro juos, eidamas į tinkamesnę vietą žiemos miegui. Bryantas iš karto prisiminė lokį, nes jis yra ilgametis BEARS lygos narys ir su malonumu padėjo jam kelyje.

„Mes su juo buvome pažįstami ilgą laiką. „Jis perka šlamštą iš netoliese esančių Meksikos restoranų, nes jam jie patinka“.

Tahoe ežero apylinkėse gyvena daug lokių, kurios visos ieško šiltų vietų, kad galėtų žiemoti žiemą. Labai svarbu užtikrinti, kad spragos ir kitos vietos, kurios gali būti įdomios lokiui, būtų visiškai uždarytos; kitais būdais jie jausis kaip namie.

„Kadangi jie tokie didžiuliai, jie viską pakeis“, – sakė Bryantas. „Jie nenori tavęs įskaudinti, bet gali“.

Laimei, „BEAR League“ visada pasiruošusi padėti saugiai išvežti lokius iš vietų, kuriose jiems neleidžiama būti, ir padėti žmonėms nepamiršti neišsigąsti. Jie tiesiog ieško tinkamos vietos miegoti ir niekada nesiekia pakenkti.

Iš viso 6 peržiūros


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com