Neįtikėtina, kaip šis „gąsdinantis“ šuo pasikeitė per 8 mėnesius po to, kai buvo išgelbėtas iš gatvių


Fenomenalus valkataujančio šuns virsmas


Šuo vardu Frodas. Taip yra todėl, kad pasišiaušę jo palto likučiai šiek tiek priminė garbanotus „Žiedų valdovo“ veikėjo Frodo Bagginso plaukus.


Praėjusią gegužę Kroatijoje kažkas aptiko silpną šuniuką. Mažas gyvūnas buvo padengtas niežais, o jo akys buvo užkrėstos. Žmonės manė, kad Frodas atrodė bauginantis kaip velnias. Jis buvo nuvežtas pas veteranę gyvūnų gelbėtoją Klaudiją Sigurnjak.


„Buvau nustebęs, negalėjau patikėti, kad tai šuo. Aš iš karto nuėjau jį gelbėti. Kai su maistu pavyko įgyti šuns pasitikėjimą, vyras suteikė jam visą reikalingą pagalbą naujam gyvenimui pradėti. Tačiau iš pradžių tai atrodė kažkas neįtikėtino. „Jis turėjo daug blusų ir erkių, buvo labai silpnas. Nežinojome, ar jis išgyvens.


Net ir niekam nepavykus išgelbėti šuns dešinės akies, jis pasirodė esąs tikrai užsispyręs kovotojas. Ataugo ne tik kailis, bet ir dvasia. „Jis patyrė fenomenalią transformaciją“, – pasakojo Sigurnjakas.

„Niekada nemanėme, kad jis bus toks nuostabus“. Po nuostabaus pasveikimo Frodas buvo pasirengęs įvaikinti ir iškart susirado naują mylinčią šeimą.

Iš viso peržiūrėta 199


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com

Interesting Videos: