Mažas berniukas iš prieglaudos išsirinko storą katę


Drovi katė, kuri iš karto tapo neatsiejama nuo naujojo šeimininko

Mažam botui iš Kanados buvo pasakyta, kad jis gali laisvai pasirinkti bet kurį gyvūną iš prieglaudos. Jo sprendimas buvo susijęs su šuniuku ir kate, o sekantis „Facebook“ įrašas privertė žmones išprotėti.

Eastonas nuėjo į prieglaudą priimti naujo augintinio ir išsirinko didelę, oranžinę, seną katę.

Dvi katės, vardu Tiny ir Trinity, gyveno Exploits Valley SPCA prieglaudoje ir buvo ką tik įvaikintos. Dėl liūdnų ir netikėtų aplinkybių savininkai turėjo juos priimti į prieglaudą, kad jie galėtų rasti naujus namus.

Prieglaudos darbuotojai iš karto paskelbė šių dviejų kačiukų nuotraukas savo Facebook puslapyje, kad padėtų jiems rasti nuolatinius namus. Bet būtų sunku, nes jie buvo seni, o Tiny buvo labai storas ir didelis.

„Tiny nevalgė labai daug, bet jis turi „svorio iššūkį“ ir turi didelį apvalų pilvuką, kurį mėgsta trinti. Pagal Facebook įrašą.

Tiny ir Trinity nebuvo arti vienas kito, todėl jei jie būtų įvaikinti atskirai, jiems būtų gerai.


Eastonas iš karto pastebėjo didelę oranžinę katę, kai pateko į prieglaudą, o Tiny keliavo į naujus namus ir tuo metu tai buvo oficialu.

Tiny buvo leista išeiti iš narvo ir nukeliauti pas naująjį šeimininką, o Eastonas su mama ir Tiny grįžo namo. Buvo aišku, kad jis labai džiaugiasi turėdamas naujus namus.

Nors prieglaudos darbuotojai katę apibūdino kaip „drovią“, neilgai trukus Eastonas tapo artimais draugais. Tiesą sakant, Tonis yra tarsi didžiulis meškiukas, o jo didelis ūgis atspindi jo didelę širdį.

Tikimės, kad visi kačiukai ras savo mylinčius namus.

„Facebook“ įrašas yra žemiau ir buvo aišku, kad visi sekėjai mėgavosi Eastonu ir Tiny.

Iš viso peržiūrėta 2 486


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com