Koks narsus katės elgesys: nelaikoma katė apsaugo atstumtą vaiką nuo sušalimo


Ši istorija įrodo, kad motinos instinktas yra galingas reiškinys tiek žmonėms, tiek gyvūnams.

Gyvūnų pasaulis nenustoja stebinti žmonių savo herojiškais poelgiais. Dažniausiai neįtikėtinas yra motiniškas instinktas ir gebėjimas pajusti pavojų.

Maša, miela rusų ilgaplaukė katė, yra pagrindinis herojiško poelgio pavyzdys su motinišku instinktu. Jis nuo šalčio išgelbėjo atstumto vaiko gyvybę.

Maša – benamė katė, kuri buvo tokia miela, kad šalia jos gyvenantys humaniški žmonės ją maitino kiekvieną dieną. Net žiemos dienomis žmonės leidžia jai pasilikti savo namuose, kad sušiltų.

Irna Lavora yra viena iš tų humaniškų žmonių, kurie nuolat šeria šią mielą katę.

Kartą žiemos popietę 68 metų moteris ketino išmesti šiukšles, kai staiga iš rūsio išgirdo keistą garsą.

Iš pradžių jis negalėjo suprasti, koks tai garsas, bet atidžiau pažiūrėjęs suprato, kad tai katės murkimas. Ji buvo visiškai tikra, kad tai Maša.

Susirūpinusi moteris puolė suvokti, kas jai atsitiko, ji galėjo nukentėti. Rūsys buvo žemiau laiptų, kur dėžutėje ji rado kūdikį.


Irna buvo apstulbusi, kai ant šaltų grindų drėgname, pusiau tamsiame rūsyje atrado vargšą, pažeidžiamą vaiką. Maša sėdėjo šalia atstumto kūdikio, kuriam, policijos duomenimis, galėjo būti apie 3 mėn.

Mašos padedamas kūdikis sušilo ir buvo išgelbėtas. Niekas neįsivaizdavo, kiek laiko ji buvo šalia vaiko, jį gynė ir šildė. Jei ne jos rūpestingumas, vaikas galėjo mirti nuo šalčio.

Tuo metu, kai atvyko greitoji pagalba, Maša persekiojo medikus, nerimavo dėl vaiko. Kai vaikas buvo nuvežtas į ligoninę, Maša ilgai sėdėjo lauke ir laukė, kol grįš greitoji.

Policijos duomenimis, vaiko būklė saugi, pradėta ieškoti jo tėvų.

Tikėkimės, narsųjį katiną Mašą dabar ne tik tinkamai pamaitina kaimynai, bet ir jau priglaudė koks nors geraširdis žmogus.

Ji užsidirbo nuolat gyventi šiltame prieglobstyje.

Iš viso peržiūrėta 1 424


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com