Kai moteris pamatė buldogą, gimusį tą pačią dieną kaip ir jos kūdikis, ji suprato, kad tai ženklas, ir dabar juos sieja stipriausias ryšys.


Niekas neįsivaizduoja, kaip stipriai šie du kūdikiai yra susiję vienas su kitu.

Visi žinome, kad šunys laikomi geriausiais žmonių draugais, tačiau kai jiems tenka bendrauti su kūdikiais, jie tampa rūpestingesni ir dėmesingesni. Nėra žavesnio dalyko, kaip matyti stiprią šuniuko ir kūdikio draugystę.

Mūsų šios dienos istorija tai įrodys. Kai 25 metų moteris, vardu Ivette Ivens, pamatė ką tik gimusį šuniuką, kuris gimė tą pačią dieną kaip ir jos kūdikis vardu Dilan, ji nedvejodama nusprendė pasiimti mieląjį, nes buvo tikra, kad jo atvykimas atneš džiaugsmo ir laimės jų šeimai.


Ir ji buvo teisi… Nuo pirmos dienos, kai gražus šuniukas atėjo į jų šeimą, tarp šuns ir jos berniuko užsimezgė labai stipri draugystė. Mažas gyvūnas tapo jo gynėju, kuris jį visur seka. Jie labai myli vienas kitą ir mėgaujasi visa diena kartu.

Mėgstamiausias mamos užsiėmimas yra fotografavimas, todėl ji nufotografuoja daug įspūdingų savo dviejų kūdikių nuotraukų ir dalijasi jomis socialiniuose tinkluose, pritraukdama tūkstančius žmonių iš viso pasaulio.

Jie tikrai mieli!

Iš viso peržiūrėta 2174


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com