Išsigelbėjęs tigras, liūtas ir lokys tapo artimais ir labai stipriais draugais


Tvirtas ryšys tarp lokio, liūto ir tigro

Normalu matyti draugystę tarp katės ir šuns arba šuns ir lapės. Tačiau liūto, meškos ir tigro draugystė tikrai nepaprasta. Manėme, kad tai neįmanoma, nes jie yra skirtingų rūšių. Bet tai įmanoma, ir mūsų istorija yra apie tokius nuostabius gyvūnus, kurie yra stiprūs.

Visi jie buvo išgelbėti gyvūnai, kurie gyveno kartu, nors buvo skirtingų rūšių. Jų draugystė rodo, kad draugystė įmanoma bet kurioje situacijoje. Šie gyvūnai buvo išgelbėti nuo šeimininko, kuris su jais elgėsi blogai. Visi jie buvo labai silpni, kentėjo nuo tinkamos mitybos stokos ir parazitų infekcijos.

Jų sveikatos būklė labai prasta. Juodasis lokys, vardu Baloo, buvo įstrigo diržuose, kurie perpjovė jam odą.


Valdžia įkūrė Džordžijos gamtos išteklių departamentą, kad padėtų šiems mieliems gyvūnams rasti naujus mylinčius namus. Šiems trims padėjo gelbėtojų organizacija. Jie vis dar atsigavo po patirtos traumos. Gyvūnai pasveiko prieglaudos darbuotojų dėka.

Jie pradėjo žaisti vienas su kitu. Jie greitai tapo neatskiriami ir užmezgė stiprų ryšį. Sunkiais laikais jie liko vienas su kitu, todėl jų draugystė buvo tokia stipri.

Baloo buvo labai pasitikintis ir pasitikintis, Shere Khan buvo pokštininkas, o Leo buvo ekstravertas. Jie kartu gyveno 15 metų. Tuo metu jie buvo labai malonūs vienas kitam.

Deja, Leo buvo diagnozuotas vėžys ir jis labai greitai mirė. Shere Khan mirė 2018 m., tik Baloo vis dar gyvas ir gyveno pabėgėlyje.

Iš viso peržiūrėta 11 588


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com