Galbūt iltys yra mažos, bet jie aiškiai suvokia, kas yra maisto garsai


Istorija apie keturis mažyčius iltis, kurias prižiūri Samas Mannell.


Sam Mannell šiuo metu augina šunų grupę per SPCA New Zealand. Mažiesiems ilčiams yra tik 3 savaitės ir jie vis dar susipažįsta su juos supančiu pasauliu. Štai kodėl Mannell jais rūpinsis, kai tik jie bus pasirengę prisijungti.

„Jie maitinami mišiniais ir šiek tiek bijo, bet pradeda žaisti“, – „The Dodo“ pasakojo vyras. „Tamsusis jį laiko žmogumi, grietinėlės mergaitė yra gana griežta, raudonplaukis yra gana laisvas, o mažasis peleninis yra labai kuklus ir mažas.


Keturi iltys mėgsta tyrinėti Mannello namą ir tai daro daug pramogų. Kai tik jie atrado Mannello kėdę, jie greitai užšoko ant jos, kad galėtų žaisti. Nepaisant to, po visų užsiėmimų jie buvo pavargę ir akimirksniu kartu užmigo.

Miegantys globėjos iltys pabunda vos išgirdę, kaip atidaromas maistas.


Carolyn Mullet

Pažiūrėkite į vieną iš labiausiai paplitusių paukščių pasaulyje.

Mannelis norėjo pasimėgauti šia ramia akimirka, todėl nusprendė užkąsti. Tačiau vos tik jis atidarė šokolado plytelę, visi keturi iltys akimirksniu pabudo. Saldūs iltys miegojo tik 10–15 minučių, kai Mannellas juos įsiutino, kai atidarė maistą.


Galbūt iltys yra mažos, bet jie aiškiai suvokia, kas yra maisto garsai. Išgirdę maisto garsus, jie visi vienu metu atsimerkė. Jie spoksojo į šokoladą, kol suprato, kad Mannellas su jais nesidalins.

„Jie grįžo miegoti iškart po to“, – sakė Mannell.

Kai jie vėl užmigo, Mannel pagaliau galėjo mėgautis maistu ir tyla. Jis greitai baigė valgyti, kol jie nepabudo, ir vėl pradėjo viską tyrinėti.

Jei jums patiko ši istorija, maloniai prašome pasidalinti ja su draugais ir šeimos nariais, kad juos nudžiugintumėte.

Kokia jūsų nuomonė apie šiuos šunis? Praneškite mums savo nuomones toliau pateiktose pastabose.

Iš viso peržiūrėta 48


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com