Dar viena lemtinga darbo diena: pati mieliausia istorija apie tai, kur turėjo būti gimęs kūdikis


Niekada neįsivaizduojate, kokiomis aplinkybėmis priimsite svarbiausius sprendimus.

Greitosios pagalbos automobilyje pagimdžiusi mama išsigando sužinojusi, kad negali prižiūrėti naujagimio. Pasitelkusi savo motinos instinktą, ji paprašė ką nors, su kuriuo ką tik kalbėjosi, būti oficialiu jos vaiko tėvu.

Rebecca Grace, arba „Gracie“, tikrai verta savo vardo. Kaip išlaikoma krikščioniškuose papročiuose, žodis „malonė“ yra interpretuojamas kaip rojaus dovana, kaip buvo Marc Hadden ir jo partneris bei treneris-instruktorius Beth.

Pora iš Pietų Karolinos jau turėjo du biologinius berniukus Willą ir Parkerį. Nuo tada, kai jiedu gimė, jie nusprendė užmegzti ryšį dėl sunkumų, patirtų per pirmuosius du nėštumus. Tačiau dėl išlaidų, susijusių su priklausomybe, jie patyrė nuostolių.

Ugniagesys atveda vaiką į darbą ir baigia jį prijungti, kai mama negali jam padėti.

2011 m. lapkričio 11 d. ugniagesiui Haddenui buvo rami diena. Netikėtai buvo iškviesta greitoji pagalba, iš kurios ugniagesiai greitosios pagalbos automobilyje padėjo gimdyvei. Hadenas pasakė.

„Aš buvau atsakinga už viską… Padėjau jai atsikvėpti“.

Moteris atvykusi į ligoninę pranešė, kad negali prižiūrėti naujagimio. Tėvas ir vyras su humoru pasiūlė susieti jos naujagimį, nepaisant to, kad Haddenas buvo gana rimtas.

Jis papasakojo žmonai apie šią progą ir ji nusprendė vykti į ligoninę. Beth kalbėjosi su savo biologine motina, kai gydytojas jai pranešė, kad jie turėtų pradėti prisijungimo procesą.


Nuliūdusi biologinė mama teigė negalinti savo naujagimio atiduoti žmogui, su kuriuo niekada nebendravo. Beth prisiminė:

„Jis pažvelgė į mane ir pasakė: „Noriu, kad tu susietum su mano kūdikiu“.

Tai galingas atvejis apie paprastą amerikietišką drąsų vyrą.

Po dviejų dienų Marcas kartu su savo partneriu parvežė Gracie namo, legaliai jie turi tris mielus vaikus. Mama sakė, kad ją labai palietė ir jaučiasi taip, lyg ką tik būtų laimėjusi loterijoje.

Jums taip pat gali patikti: Susijusi moteris praneša, kad jos mama mirė po gimdymo, prisijungė prie jos po 80 metų.

2012 metais vyras ir tėtis kalbėjo apie kūdikio laikymą ant rankų, supratę, kad tai jo dukra. Marcas pareiškė:

„Nežinau, ar turiu žodžių. Niekada neįsivaizdavau, kad turėsiu dukrą. Be abejo, mums pasisekė“.

Mažoji Gracie yra šeimos dalis, kaip ir jos broliai ir seserys, kurie nuo pat pradžių mylėjo savo seserį. Tačiau jų tėvai neabejotinai supažindins su juo, iš kur ji kilusi, ir pateiks mieliausią istoriją, kaip ji atsirado jų šeimoje, ten, kur jai ir turėjo būti.

Iš viso peržiūrėta 403


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com