Atstumtas liūtas negali nusnūsti, kaip darydavo vaikystėje be antklodės


Unikalus nuostabaus liūto įprotis

Susipažinkite su šiuo nuostabiu liūtu, kurio savininkas nebenori juo rūpintis. Įdomiausia tai, kad mielą kaukę šeima įsigijo nelegaliai ir jis buvo laikomas kaip tikras augintinis savo šeimininko namuose, tačiau nusprendus nuostabaus padaro nebelaikyti, jis buvo nugabentas į prieglaudą.

Taigi, Teksaso laukinės gamtos gelbėjimo įmonės įkūrėjas sužinojo apie jo istoriją ir jie nusprendė nelaikyti mielojo su įprastomis patalpomis, nes jis tiesiog atsiduria gelbėjimo centro įstaigoje. Ir jie padarė viską, kad aprūpintų liūtą viskuo, ko reikia.


Įkūrėja taip pat buvo informuota, kad kačių atstovė jos lovoje gulėdavo ant antklodės, todėl ji priėmė sprendimą parūpinti liūto jaunikliui jaukią poilsio zoną. Buvo daroma viskas, kad mielas pyragas nesijaustų nepatogiai ar nerimaujantis. Kai tik norėjo pailsėti ar pamiegoti, jis tiesiog įeidavo į savo aptvarą ir viename iš grindų kampų užklodavo antklodę.

Jis greitai apsivyniojo antklodę, kad jaustųsi šilta, kaip tikriausiai tai padarė jo mamytė, norėdama patogiai išsimiegoti.

Net ir dabar, būdamas dvejų, jis vis dar nori miegoti su antklode. Nuostabiai gražus liūto jauniklis tiesiog dievina prisiglausti prie savo gražios antklodės, o personalas jau žino apie jo unikalų įprotį.

Iš viso peržiūrėta 4 892


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com