5 mėnesių Bertas yra neįtikėtinas vaikinas, kuris daro žmones laimingus ir yra „Instagram“ įžymybė


Šunys gali būti artimiausi žmogaus kompanionai, tačiau tai nereiškia, kad žmogus visada yra malonus šunims.


Nesvarbu, ar tai šunų mūšis, įžeidimas ar panieka, yra žmonių, kurie yra gana žiaurūs šių gyvūnų atžvilgiu.

Bertramas Pomeranianas išmoko šią baisią pamoką, kai tik jo veisėjai jį atmetė, nes jis buvo „gana didžiulis parduoti“.


Laimei, Bertą menininkė, vardu Kathy Grayson iš Niujorko, atrado jį „Petfinder“ ir akimirksniu nusprendė susikurti šuniuką.


Ji pirmą kartą buvo įtraukta į „Jasper“, ji sakė, kad kažkas jos akyse ją patraukė. „Atskridau į Talsą ir nuvykau į miestą jo pasiimti, ir tai buvo didžiulė patirtis.


Buvo liūdna matyti jį išeinantį iš prieglobsčio, jis tikrai ten susilaukė išskirtinės meilės“, – „Bored Panda“ pasakojo Graysonas.

Parodų salės savininkas nėra vienintelis, kuris Berte aptiko kažką unikalaus, internautus patraukė Pamario ir šiuo metu pastarąjį Instagram tinkle seka daugiau nei 93 tūkst.

Laisvalaikiu jis dirba „meno ekspertu“ savo savininko parodų salėje „The Hole“. „Man patinka, kai žmonės ateina į galeriją tam, kad susitiktų su Bertie, arba kai jie atveda savo šunis pas Bertie.

Parodos kambarys yra nemokamas ir atviras visuomenei, tad ateikite jį paglostyti. – sakė menininkas.

Kalbant apie nuostabią Burto turtą socialinėje žiniasklaidoje, jo savininkas sako, kad jis nesistebi. „Bert yra neįtikėtinas vaikinas, jis džiugina žmones, internetas ir socialinis tinklas yra sukurti mieliems gyvūnams, o žmonėms reikia vaistų nuo visų išdaigų.

Iš viso peržiūrėta 231


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
misneuronas.com