„Zahájila svou hereckou kariéru ve věku devíti měsíců, opustila Hollywood a začala novou kariéru. Kdo je to?“ 😮🤔

V televizním sitcomu udělala svůj debut ve věku pouhých devíti měsíců a s postupem času se její popularita zvětšovala. Ona a její sestra dvojče vyrůstaly ve středu pozornosti a získaly po celém světě velkou sledovanost, ale své dětství nemilovaly.

Herečka mluvila o tom, jak se necítila spojena se svými dětskými fotografiemi a jak jim popularita pomáhala získávat práci bez nutnosti absolvovat casting. Ještě před tím, než začaly studovat na vysoké škole, se hodnota dvojčat zvýšila na ohromujících 150 milionů dolarů ve věku 17 let.

Byly terčem mnoha pomluv a urážek, přestože měly bohatství a proslulost. Herečka řekla, že po dosažení osmnácti let se chce věnovat zkoumání svých možností v životě a hledání vyššího vzdělání.

Nakonec objevila své poslání v módním průmyslu, připojila se ke své sestře jako spoluzakladatelka značky The Row a prohlásila, že by raději byla známá jako návrhářka než herečka. Jejich cílem při pojmenování své módní řady podle Savile Row v Londýně bylo vytvořit jedinečný charakter. V módním sektoru uspěly tím, že se zaměřily na vytváření jedinečné značky místo angažování se v internetovém maloobchodu.

Její romantický vztah s Olivierem Sarkozym začal v roce 2012. Jejich láska kvetla navzdory významnému věkovému rozdílu (ona byla ve věku 25 let a on ve věku 42 let). V roce 2015 si vyměnili sliby na unikátní, avšak osobní svatbě.

Avšak měli problémy ve svém manželství, zejména s odlišnými pohledy na založení rodiny. Olivier nechtěl biologické děti; Mary-Kate ano. Roku 2020 podali žádost o rozvod v důsledku rostoucích napětí, s Mary-Kate obviňující ho z zneužívání v jejich společné rezidenci.

Po dlouhém právním boji byl jejich rozvod konečně dokončen v roce 2021. Mary-Kate začala novou kapitolu navzdory obtížím a byla spatřena v New Yorku s obchodníkem s uměním, se kterým byla dlouholetou přítelkyní.

Přejeme jí vše nejlepší do budoucna, ať už si vybere cokoli po rozvodu.

Like this post? Please share to your friends: