„Transformace Kim Basingerové: Od přirozené krásy k šoku z plastické chirurgie“

Transformace Kim Basingerové od přirozené krásy k intrigám plastické chirurgie: Změnila se k nepoznání. Co dokáže plastická chirurgie s člověkem? Je to hrozné!

V roce 2014 herečka obdržela komplimenty za svou přirozenou krásu a o rok později šokovala veřejnost svým „aktualizovaným plastickým“ vzhledem.

Snaha o věčnou krásu také zničila hvězdu kultovních filmů „9 1/2 týdne“ a „Batman“ Kim Basingerovou. Již v roce 2014 obdržela herečka výhradně komplimenty za svůj brilantní vzhled. Když se jí lidé ptali, jak se jí podařilo udržet krásu ve svém věku, Kim odpověděla, že tajemství je jednoduché – musíte se zbavit všeho bolesti a negativní energie.

Herečka řekla, že k udržení neposkvrněného vzhledu se věnuje mnoha sportům, medituje a snaží se izolovat od negativních myšlenek. „Hlavní věc, která mi pomáhá udržet můj vzhled a zdraví, je vnitřní harmonie,“ řekla Kim, která popírá návštěvu plastických chirurgů.

Avšak, jak se později ukázalo, hvězda toho moc neřekla. V květnu 2015 byli fanoušci šokováni dramaticky změněným vzhledem své oblíbené herečky, která se objevila na premiéře filmu „Eleven O’Clock“ v Santa Monice s „aktualizovaným“ vzhledem.

Ohromení reportéři a diváci měli obtížnosti s rozpoznáním změněné herečky a odborníci zjistili, že 61letá hvězda, v honbě za druhou mládí, podstoupila řadu plastických operací. Nový „plastický“ obraz Basingerové je však výsledkem jasně neúspěšné blefaroplastiky a použití velkého množství botulotoxinu a plničů. Obličej Basingerové nejen změnil svůj tvar, ale také ztratil svoji pohyblivost a získal specifický „tukový“ lesk, podobně jako známá Donatella Versace.

Většina poznamenala, že obličej hollywoodské herečky nyní připomíná zamrzlou voskovou masku. Po skalpelu Kim ztratila své „charakteristické“ rysy: tvar očí a tvar nosu se změnily, a její obočí se zvýšilo neobvykle vysoko nad víčky.

Kromě toho se herečka sama vůbec nestydí za svůj změněný vzhled a s jistotou pozuje fotografům.“

Like this post? Please share to your friends: