Temnopasá dvojice porodila blondýnka s modrýma očima, uplynulo 10 let.

Blond dítě v tmavé rodině. Je to tak divné. Teď je to už deset let a má výjimečný vzhled.

Velmi zvláštní pohled!

Když se narodí černé dítě bílým rodičům, vzniká mnoho otázek. Totéž lze říci, když rodiče s tmavým odstínem kůže mají dítě s světlejším odstínem pleti. Před deseti lety se to stalo v rodině Bena a Angely. Bylo to jejich třetí dítě, na které čekali. Rodiče byli překvapeni, když jejich dlouho očekávané dítě konečně přišlo na svět. Malá dívka byla kavkazského původu.

Bílý anděl I když ji mezi sebou označovali jako anděla, její jméno bylo Nmachi. Poté, co její rodiče strávili značnou dobu v Nigérii, se rozhodli přestěhovat do Anglie. Otec byl po narození své malé bílé dcery zcela bez hlasu. V jejich rodině nebyli žádní bílí lidé; všichni byli černí. Ben nemohl podezřívat svou ženu z cizoložství. Kdyby byla podvedla svého manžela, měla by mulatské dítě. Bílá kůže dcery naznačovala, že došlo k genetické mutaci nějakého typu. K tomu došlo kvůli absenci pigmentu, který ovládá barvu kůže, očí a vlasů.

 

Názor profesora Po celém světě se brzy rozšířila zpráva, že černým rodičům se narodilo albinotické dítě. K tomu výrazně přispěli média. Jedna profesorka na Oxfordské univerzitě chtěla tuto výjimečnou situaci okamžitě prozkoumat, jakmile se o ní dozvěděla. Provedla vyšetření DNA rodičů a jejich dcery.

Během vyšetření provedeného profesorem bylo možné potvrdit, že během porodu došlo k genetické poruše. Bylo potvrzeno, že se narodilo dítě albínské. Pigment, který ovládá barvu kůže, očí a vlasů, u Nmachi chybí. K syntéze melaninu nedochází. Podle profesora Nmachi předá své geny, až se stane matkou. Tak může v její rodině porodit potomky s bílou pletí. Porod dítěte v první nebo druhé generaci vůbec není nutný. To se může stát až několik generací později.

Dívka je v perfektním zdravotním stavu. Jediné, co by mohlo být obtížné, je získání přijetí od jejích černých vrstevníků. Vždy je něco nepříjemného na tom být „černou ovečkou“.

Zdravotní personál v klinice, kde byla Nmachi porozena, byl ohromen bílým dítětem. Přezdívku „bílý anděl“ dostala ihned. Bílé kadeře také vyzařovaly štěstí. Tato děti mají při narození blond vlasy, ale většina novorozenců je bez vlasů.

Ve světě se narodí několik tisíc. Průměrně se narodí jedno dítě bez pigmentu z každých 20 000 lidí. Tyto děti se nejčastěji rodí v Africe. Příčina tohoto jevu je stále záhadou. Tento tajemství zůstává nevyřešeno vědci.

Like this post? Please share to your friends: