„Rodiče byli ohromeni vzhledem své novorozené dcery: 😰 Ve věku šesti let je pro ně nejkrásnější dcerou!“ 😳

Jennie Wilklow dlouho snila o tom, že se stane matkou. Její manžel byl nadšený, vyšetření byla v pořádku, a oba se těšili na narození své dcery. Nicméně, když Jennie ve 34 týdnech přišla o dítě, jejich štěstí bylo nahrazeno strachem. Lékaři je uklidňovali, ale jakmile byla jejich dcera Anna doručena, napětí v místnosti narostlo. Zdravotníci ji odnesli za oponu, nechávajíce Jennie v temnotě.

Náhlá změna směru se projevila, když bylo zjištěno, že Anna trpí mimořádně vzácným onemocněním kůže zvaným Harlequin Ichthyosis. Nikdy předtím nebylo léčeno lékaři. Bez Jennina vědomí se zdraví Anny zhoršovalo. Její víčka byla zavřená několik dní a její kůže se začala ztuhnout. Její otec, zoufalý zlomeným srdcem, hledal jinou nemocnici, která by problém lépe zvládla.

Po znovusjednocení s manželem Jennie nakonec zjistila Anna nemoc. Původně nadšená, postupně začala chápat vážnost situace, když viděla trápení svého manžela. Manžel ji utěšil slovy: „Jennie, podíval jsem se jí do očí a má nejkrásnější duši,“ navzdory obavám lékařů.

Jennie byla nejprve překonána pohledem na svou křehkou dceru, ale uvnitř ní hořel hluboký odhodlání. Odmítla nechat Anna osud určovat prognózami lékařů. Anna ukázala, že dokáže bojovat. Po pár dnech otevřela oči a odhalila krásnou duši, o které mluvil její otec. Rozkvétala na jednotce intenzivní péče o novorozence. Toto bylo zlomovým bodem v Jenniině vztahu s dcerou.

Cesta nebyla jednoduchá. Kvůli svému stavu kůže potřebovala Anna pravidelnou péči, a její první zkušenosti s vnějším světem byly nepříjemné. Jennie zažila osamělost a beznaděj.

Ale optimismus začal postupně vzkvétat. S pevnou podporou své rodiny byla Jennie schopna překonat překážky. Společně s trvalou oddaností svých rodičů jí Anna veselá povaha umožnila překonat jakékoli výzvy.

Anna je dnes šťastnou šestiletou. Nedávno oslavila své narozeniny s Pokémonovou párty a byla obklopena láskou a přáteli. Využívá všeho, co život nabízí, navazuje přátelství a dokonce začala chodit do školy.

Příběh Anny ukazuje sílu lásky a odvahy.

Je to příběh odolnosti dcery v tváři těžkostí a neotřesitelné lásky matky.

Like this post? Please share to your friends: