„Jaký je důvod slz Gwen Stefani? 😫 Sdílela své hrozné emoce s námi ve svém nedávném příspěvku!“ 💔

Ikona designu Vivienne Westwood byla Gwen Stefani poctěna dojemným příspěvkem na Instagramu. Zdůraznila, jak moc respektuje Westwoodovou a jak se cítí poctěna, že poprvé nosí výtvor této designérky. Stefaniho obdiv k věčnému a jedinečnému tvůrčímu stylu Westwood zdůraznil hluboký vliv, který měla na módní průmysl a její vkus.

V závěru svého nekrologu přála Westwood věčný odpočinek a poděkovala jí za její přínos k módnímu průmyslu a kultuře. 81letá Vivienne Westwood zemřela 29. prosince a módní svět byl zdrcen. Její obdivovatelé, rodina a firma ji všichni obdivovali. Zanechává za sebou Andrease Kronthalera, svého manžela, a jejich dva syny, Josepha Corré a Dereka Westwooda.

Konkrétně Joseph uctil dědictví své matky tím, že použil její minulost jako inspiraci pro značku spodního prádla Agent Provocateur. Derek je také známým módním návrhářem. Krátce před svou smrtí Westwood své fanoušky navedla na možnost dobrých zpráv, což vedlo k spekulacím, že s Blakem Sheltonem čekají dítě.

Když Gwen sdílela video na Instagramu, které neodpovídalo jejich očekáváním, někteří lidé nebyli nadšeni.

Blake Shelton uznal, že Apollo, Zuma a Kingston nejsou jeho biologickými dětmi, ale jsou to tři chlapci Gwen a on je jejich nevlastní otec. Zdůraznil důležitost rodiny a slíbil, že na jejich životy bude mít velký vliv.

Shelton si myslí, že je jeho odpovědností vytvářet prostředí, kde tři chlapci mohou prosperovat, dosahovat svých cílů a budovat zážitky, které budou trvat po celý život.

Like this post? Please share to your friends: