«Intenzivní polibek páru🔥: Během noční párty byla společně vyfotografována 77letá Cher se svým 38letým přítelem!» 😮😱

Sedmdesát sedmiletá Cher stále předvádí své veřejné projevy lásky se svým přítelem, hudebním producentem Alexandrem Edwardsem. Jejich nedávný vystoupení na předávání cen iHeartRadio Music Awards demonstrovalo jejich náklonnost k sobě. Na tiskové ploše bylo vidět, jak Alexander dává Cher něžný polibek na tvář, potvrzující tak jejich vztah. Pár přitáhl pozornost na červeném koberci tím, že se oblékl elegantně do černé. Cher zářila v nádherném celočerném outfitu posetém krystaly, zatímco Alexander vypadal pohledně v tradičním černém smokingu.

Veřejné vystoupení letošního roku nebylo omezeno pouze na jejich milovaný vzhled. Společně se už dříve zúčastnili udílení cen Equal Justice Now Awards, kde společně trávili čas a užívali si své pouto. Byli spatřeni společně v únoru na před-Grammy oslavě společnosti Warner Music Group, kde Cher nosila elegantní sestavu, která ladila s krásným černým kabátem Alexandra. Uprostřed svého současného boje o opatrovnictví se synem Elijahem Blue Allmanem Cher veřejně projevuje svou náklonnost. I když soud její první žádosti odmítl, Elijah sdělil své problémy s drogovou závislostí a duševním zdravím a ujistil veřejnost, že aktivně vyhledává pomoc.

Cherina spojení s Alexandrem se zdá být zdrojem štěstí a podpory, navzdory jejím obtížím. „Štěstí spočívá v žití v přítomnosti, aniž byste se báli, jak dlouho to potrvá,“ řekla Cher. Cher vždy ignorovala společenské normy ve své kariéře, od svých charakteristických vzhledů po svou přímou povahu. Měli velký věkový rozdíl, který se objevil v diskusi, když sdílela na sociálních médiích obrázek se sloganem „Láska je láska“.

Reakce fanoušků nebyly jednotné. Někteří byli zmatení, když si mysleli, že Cher je jiná hvězda, nebo že Alexander je basketbalový hráč. Někteří se ptali na Alexandrovu vzácnou aktivitu na sociálních médiích ohledně ní. Zatímco někteří fanoušci Cher přáli štěstí a podporovali jejich vztah, jiní vyjádřili obavy a ptali se, zda slzy v jejích očích představují smutek. Mnoho obdivovatelů obhajovalo Cherino právo na lásku a zdůrazňovalo, že láska nezná hranic. Někteří poznamenali, jak spokojení spolu vypadají, a jeden dokonce připomněl Cherino dřívější přiznání, že se s Alexandrem rozešla.

Cher měla v minulosti významné romantické vztahy před svým časem s Alexandrem. Kromě známých manželství se Sonny Bono a Greggem Allmanem měla také krátký vztah s mladým Tomem Cruisem v 80. letech. Cher popisuje Toma jako nesmělého mladého chlapce a vzpomíná na něj s náklonností jako na jednoho ze svých oblíbených milenců. I když jsou o vztahu mezi Cher a Alexandrem otázky, jedna věc je jistá: Cher přijímá své právo na štěstí podle svých podmínek, a nebojí se vyjádřit svou lásku k sobě navzájem.

Like this post? Please share to your friends: