„61letá Demi Moore uchvátila veřejnost, když se objevila v jedinečných šatech na Met Gala v roce 2024!“

Moore si pro svůj večerní make-up vybrala světlou barevnou paletu, zdůraznila své oči vrstvami husté řasenky a třpytivým zlatým očním stínem.
Její tvářenka byla zdůrazněna teplým růžovým ruměnkem a na rtech měla jemný růžový saténový odstín. V souladu s jejím charakteristickým vzhledem měla Moore své dlouhé, černé kadeře rozevláté po zádech ve vzoru vodopádu s uprostřed rozdělenými prameny jemně vyrovnány žehličkou na vlasy. Moore doplnila svůj vzhled honosnými kousky z kolekce šperků Cartier High Jewelry, Nature Sauvage, která bude mít premiéru 27. května. Nosila úchvatný náhrdelník z diamantů Choris s velkým smaragdem, ladící třpytivé náušnice a mnoho prstenů osazených nepostradatelnými kameny.

Moore si na koberci pokrytém bílými květinami a bujným zelením vybrala pozici s britsko-americkým designérem Harrisem Reedem, který jí pomohl přinést její nádherný soubor k životu. Moore vyjádřila svou radost ze spolupráce a zdůraznila, jak skvěle se její outfit doplňuje s úžasnými šperky od Cartier. Reedův design byl ovlivněn tématem letošní výstavy Costume Institute „Sleeping Beauties: Awakening Fashion“. Designér chtěl zdůraznit, jak se jemné a odvážné prvky jeho kusu kontrastují mezi sebou, čerpaje inspiraci z krásy květin a ostrosti trnů.

Moore vyjádřila svou radost z procesu spolupráce, zdůrazňující vynikající harmonii šperků s jejím outfitu. Výsledkem extrémní fantazie a pečlivé řemeslné práce byl soubor, který byl naprosto ohromující a ideální pro kouzelnou atmosféru Met Gala.

Like this post? Please share to your friends: