🤔 „Proč Angelina Jolie rozhodla nedat dědictví pěti ze svých šesti dětí: Nečekaný objev!“ 😲

Angelina Jolie nedávno vyvolala rozruch, když náhle rozhodla, že pěti ze svých šesti dětí nepřidělí dědictví. Maddox, její syn, však zdědí celé její jmění ve výši 116 milionů dolarů. Mnoho lidí je zvědavých, proč učinila takové rozhodnutí, a její překvapivé prohlášení vyvolalo mnoho otázek.

Údajně Angelina Jolie učinila své rozhodnutí jako projev vděčnosti za podporu, kterou jí Maddox poskytl během rozvodu s Bradem Pittem. Zvolila ho, aby mu celé své jmění darovala jako projev své vděčnosti. Jolie nebyla spokojená s tím, že během této obtížné doby ji aktivně podporoval jen jeden z jejích šesti dětí.

Tato zpráva se nelíbí Bradu Pittovi, který je údajně na Jolie naštvaný, že při dělení dědictví nechala ostatní děti stranou a upřednostnila Maddoxe. Považuje to za nesprávné zacházet s Maddoxem jako s „zlatým dítětem“, zatímco ostatním dětem odepře jejich spravedlivý podíl.

Jedním z nekontroverznějších celebrity rozvodů v nedávné paměti byl rozvod Brada Pitta a Angeliny Jolie, který následoval bouřlivý boj o právo na péči o děti. Jolie podala žádost o rozvod od Pitta v září 2016 a jako důvod uváděla nesouhlas s jeho způsobem výchovy dětí.

Během sporu Jolie uvedla, že Pitt Maddoxa porazil. Nicméně po vyšetřování Losangeleského oddělení pro děti a rodinu nebyly vzneseny žádné obvinění.

Brad Pitt, který je stále naštvaný kvůli obviněním, je zvláště rozzloben odmítnutím Jolie upravit záznam, což podle něj ještě více poškozuje jeho pověst.

Brad Pitt si trvale přeje, aby jeho děti, dvojčata Knox a Vivienne ve věku deseti let, stejně jako Pax, Zahara a Shiloh, sdílely rovným dílem jmění Angeliny Jolie. Dejte Maddoxovi úplnou kontrolu nad rodinnými finančními prostředky je podle něj nepatřičné.

Je zajímavé, že Jolie jmenovala Maddoxe CEO své produkční společnosti poté, co ho podporoval během rozvodu s jejím otcem. I když Maddox změnil Jolin život, Brad Pitt je přesvědčen, že by neměla ignorovat svých dalších pět dětí.

Rozhodnutí Angeliny Jolie ohledně dědictví pravděpodobně prohloubí jejich trvající nesouhlas ohledně toho, co je pro jejich děti nejlepší. Pokud se tyto spekulace ukážou jako pravdivé, Pitt a Jolie se jistě vášnivě dohadují o této záležitosti ještě mnoho let.

Like this post? Please share to your friends: