🤔 „Nikdo nedokázal identifikovat syna Sandry Bullockové kvůli jeho vzhledu 😳 Viděli jste ho někdy?“ (Fotografie)

Narození jejího syna Louisa Bardo Bullocka v roce 2010 mělo hluboký dopad na Sandru Bullockovou. Od té doby, co tuto novorozenou dceru adoptovala, se významně rozvinula. Sandra řekla, že pět let před jejím rozvodem v roce 2010 s bývalým manželem Jesse Jamesem ji Hurikán Katrina inspiroval k zvážení adopce. Herečka z filmu Výchova slečny řekla sama sobě: „Možná ne,“ ale nakonec se rozhodla pro adopci, když „Katrina zasáhla do New Orleansu,“ podle časopisu Parenting. Sandra pro noviny v červnu 2018 uvedla: „Měla jsem pocit, že můj dítě je tam.“ Bylo to zvláštní. Po adopci Louisa adoptovala Sandra Bullocková v roce 2015 své druhé dítě Lailu Bullockovou. Později v tomto roce začala chodit s losangeleským fotožurnalistou Bryanem Randellem.

Insider uvedl v prohlášení vydaném v květnu 2021, že „se stali jednou obrovskou, milující rodinou.“ Sandra viděla, že její dcera, která je „nebojácná“ a „bude dělat“ fantastické věci v životě, měla trochu jiný pohled než její syn. Podle vysvětlení držitele Zlatého glóbu v květnu 2018 je Louis nazýván jejím „78letým synem“. „Lou je velmi citlivý,“ poznamenala.

„Hned jak mi ho dali, viděl jsem to. Byl to muž velké spirituality. Modlil jsem se, abych se nezklamal.“ V listopadu 2021 ve vyjádření pro Adrienne Banfield-Norris, Willow Smith, Jada Pinkett Smith a Sandru v pořadu Red Table Talk Sandra otevřeně řekla, že si někdy přeje, aby měli její děti její odstín pleti. Ráda bych dodala, že jsou okamžiky, kdy si přeju, aby naše odstíny pleti byly stejné.

„A cítím to stejně jako matka dětí, které jsou bílé nebo hnědé pleti,“ řekla žena. Od doby, co Louis a Laila přišli do jejího života, se Sandra věnuje mateřství jako svému prvnímu zájmu, takže se nemusí starat o to, jak vychovává děti. Vztah dlouhodobého páru a jejich děti jsou „lepší než kdy jindy.“ Podle insidera si Sandra uvědomuje jeho neochvějnou oddanost jí a dětem.

Naštěstí pro celebritu insider uvedl, že Bryan má opravdu city jak k Laila, tak k Louisovi!

Like this post? Please share to your friends: