🤔 „Který je důvodem, že se Pamela Anderson rozhodla přestěhovat na bývalou farmu svých prarodičů a žít sama se svými pěti psy poté, co prodala svůj dům za 11,8 milionu dolarů?“ 😮

Pamela Andersonova nádherná rekreační chata na břehu jezera na Vancouver Islandu v Kanadě získala pozornost médií. Před několika lety prodala svou nemovitost přímo u oceánu v Malibu za 14,9 milionu dolarů a vzala se do úkolu zrekonstruovat bývalý rekreační dům svých prarodičů. Po letech cestování se vrátit do svého domovského prostředí z dětství jí připadalo jako uzavření kruhu.

Nová televizní série „Pamela Andersonova renovace rodinného domu“ na kanále More4 dokumentuje tento fascinující projekt. Na šestiacrovém pozemku se nachází tři hlavní budovy: přístřešek pro lodě, hostinec a chata.

Místo, které bylo dříve rekreačním místem, má dřevěné chatky a velkou budovu nazvanou The Roadside, kde si hosté mohli koupit nezbytnosti. Jedna ze devíti původních chatek, která byla dlouho zanedbávána, zaujala pozornost Andersonové a stala se středobodem jejího rozsáhlého rekonstrukčního úsilí.

  

Díky úchvatným výhledům na jezero se přístřešek pro lodě stal Andersonovým snovým hlavním domem. Jakmile byly dokončeny úpravy chaty, zaměřilo se úsilí na modernizaci přístřešku pro lodě. Přístaviště, které rozšířilo využitelnou plochu nemovitosti nad vodou a dokonale zapadalo do Andersonovy lásky k moři, bylo posledním dotykem. Rozsáhlé přístaviště nabízí úžasné výhledy na britskou kolumbijskou krajinu.

 

Od přední verandy až po růžovou zahradu byl každý prvek rekonstrukce pečlivě navržen tak, aby ukázal Andersonův stylový vkus. Udržování jejích cenných dovezených růží v dobrém zdravotním stavu během stavby byl zvláštní úkol, aby nebyl poškozen ani jeden květ.

Druhá trouba pro rodinná setkání byla jednou z úprav kuchyně, která zdůraznila Andersonovu pohostinnost, zatímco dřevěná houpačka přidala hravý dotek. Anderson dokonce přeměnila prádelnu na místo, kde ráda vykonává domácí práce při popíjení růžového vína.

Like this post? Please share to your friends: