😳“Před třiceti pěti lety byla jednou z nejkrásnějších dam a milenkou Toma Cruisea“ 😱

Slavná svými působivými rolími ve filmech a televizi, Kelly McGillis začala svoji rozmanitou profesionální dráhu prací v méněcenných zaměstnáních, jako je obsluha. Kromě herectví nabídla své znalosti na New York Studio for Stage and Screen. Po rozvodu se svým bohatým bývalým manželem, Fredem Tillmanem, se Teri Polo rozhodla změnit směr své kariéry v kinematografii a televizi.

Když se blíží k šedesáti, měnící se hodnoty Hollywoodu přinášejí obtíže. Tom Cruise a Jennifer Connelly se objevují ve nejnovějším filmu „Top Gun“, což zdůrazňuje, jak se mění obsazovací praktiky v oboru. Díky své zkušenosti s prací v zařízení pro léčbu závislostí a jako instruktorka divadla má McGillis prvotní pochopení účinků drog. Její problémy způsobily emocionální nestabilitu a změnu její profesionální dráhy.

Po dvou rozvodech a potýkání se s obviněními ohledně své sexuální orientace McGillis přijala svůj status lesbické ženy. I když její vztah s realitní profesionálkou Melanie Leis byl velkým krokem, jejich manželství skončilo rozvodem.

Pozoruhodně se Leis a McGillis setkaly dříve, když Leis pracovala v restauraci, kterou McGillis spoluvlastnila.

Oslavujeme odhodlanost a oddanost Kelly McGillis k tomu být skutečná a posíláme jí naše nejteplejší přání. Její cesta výzvami klade na ideály mládí a krásy, odrážející proměnlivý obličej Hollywoodu.

Těšíme se na další její smysluplnou práci, když pokračuje ve své cestě vpřed.

Like this post? Please share to your friends: