😳 „Na Met Gala 2024 Kim Kardashian ohromila publikum tím, že si oblékla neuvěřitelně těsný korzet!“ 😲

Na každoroční galavečer Costume Institute Met Gala, který se koná v Metropolitním muzeu umění v New Yorku, přitahovala Kim Kardashian pozornost. Večer byl názvem „Sleeping Beauties: Reawakening Fashion“, což poskytlo pozadí pro Kardashianův úchvatný vstup.

Čtyřiatřicetiletá realitní osobnost předvedla své charakteristické dlouhé blond vlasy v volném copu a hladkém členění. Její make-up jí dodal zářivý vzhled s výraznými medovo-zlatými tóny a průsvitnou rtěnkou. Kardashian si vybrala úchvatný outfit od Maison Margiela. Nosila průhlednou sukni s bohatou tmavě šedou krajkovou výšivkou a stříbrný metalický korzet s hlubokým výstřihem, který zdůraznil její pas.

Matka několika dětí svůj soubor dokončila stříbrnými platformovými podpatky a šedým bolerem, který zářil, když stála na červeném koberci. Fanoušci diskutovali o Kimině outfitu, někteří obdivovali její úzký pas a jiní pochybovali o užitečnosti toho, co měla na sobě.

Přestože existují rozdílné názory, diváci jsou stále uchváceni Kiminými volbami oblečení.

Kardashianina záliba ve výrazných kostýmech byla patrná již loni, kdy se dostala do zpráv s dechberoucím šaty od Schiaparelli zdobenými miliony perlí a drahokamů.

Like this post? Please share to your friends: