😮«Dítě s alkoholickým otcem se stává známým hercem: Z chlapce s obtížnou rodinou se stává hvězda Hollywoodu»👏

Jeden mladý chlapec, který prošel rozvodem své rodiny jako teenager, se více přikláněl ke své matce a méně ke svému otci, se kterým je stále v kontaktu.

Narodil se v Cambridge, Massachusetts, 15. srpna 1972 Chris Ann Boldtové a Thomasu Affleckovi a vyrůstal v době rozvodu svých rodičů v roce 1984, než se stal známou osobností v zábavním průmyslu. Navzdory své rostoucí popularitě udržoval veřejný vztah se svou matkou, což naznačuje jejich blízký vztah, zejména v souvislosti s jejími zdravotními problémy.

Jeho matka, bývalá učitelka veřejné školy, která později studovala na Harvardu a zúčastnila se občanského hnutí, měla velký vliv na jeho dětství.

Na druhé straně, navzdory alkoholovým problémům svého syna, zůstával jeho otec, modrošedý pracovník, který pracoval jako automechanik, barman a správce na Harvardu, se svým synem v přátelských vztazích.

Ten mladík, nyní známý jako Ben Affleck, byl od roku 2005 do roku 2018 ženatý s herečkou Jennifer Garnerovou, se kterou má tři děti. Rozvedl se s ní, následující osudy svých rodičů. Garnerová otevřeně chválila Afflecka za jeho závazek být láskyplným a zapojeným rodičem svým dětem.

Druhou manželkou Afflecka je Jennifer Lopezová, se kterou se oženil v roce 2022, a sdílí jeho odhodlání stát se otcem.

Mluvíce o Affleckově schopnosti rodičovství, Lopezová popisuje své dvojčata z předchozího manželství s ním jako ideálního otce.

Affleck dává přednost své rodině před kariérními cíli vzhledem ke svým zkušenostem, a zajistí, aby byl přítomen pro své děti navzdory tlakům své práce.

Like this post? Please share to your friends: