😮 „Na poslední veřejné události Bradleyho Coopera zanechala 83letá matka všechny v úžasu svým celočerným outfitem.“ 😍

Při účasti na Oscarovém ceremoniálu 2024 s jeho milovanou matkou Glorií Campano místo tradičního celebrity partnera si Bradley Cooper získal srdce mnoha lidí. Cooper vypadal elegantně v černém dvouřadém obleku Louis Vuitton, zatímco Campano, která vypadala úžasně ve svých osmdesáti třech letech, odrážela Cooperův styl stylovým černým sestavou, která zahrnovala šaty a sako zdobené odvážnou broží a moderními slunečními brýlemi s modrými skly. Na sociálních médiích fanoušci zahrnuli matku a syna láskou, zdůraznili jejich společnou podobnost a dokonce komicky zaměnili Campano za známou osobnost. V některých vtipných komentářích byla označována jako Cooperova „kapesní maminka“ kvůli jejich rozdílu výšky.

Zatímco mnozí chválili Coopera za to, že pozval svoji matku na rande, někteří byli kritičtí k jeho volbě, tvrdili, že je příliš blízko, nebo že to špatně vypadá na jeho rande. Přestože se objevily protichůdné poznámky, je jasné, že Campano má velký vliv na Coopera, jak ukazuje skutečnost, že se přestěhovala do jeho domu v Los Angeles a že spolu podnikli několik výletů, jeden z nichž byl do Paříže.

Cooper se již dříve snažil zdůraznit svou blízkou vazbu s matkou v veřejnosti. Pár už byl společně fotografován na událostech jako jsou Zlaté glóby, kde sdíleli roztomilé momenty, které se staly internetovými senzacemi.

 

Během pandemie se Cooper ujistil, že zůstanou v bezpečí zůstáním v interiéru a dokonce svou dceru naučil plavat ve vaně, což ještě více dokázalo jejich silný vztah. To prokázalo jeho oddanost práci a rodině.

 

Myslíte, že vypadá dobře? Sdílejte své myšlenky v komentářích!

Like this post? Please share to your friends: