„😄 Kdo je slavná hollywoodská hvězda, která dokonce jednou předstírala svou smrt? Vyrostla a stala se velmi slavnou modelkou a herečkou.“ 😲

Navzdory rozvodu rodičů měla Margot Robbie šťastné dětství v regionu Gold Coast v Austrálii. Uchovávala si zvláštní chvíle strávené u moře se svou matkou, fyzioterapeutkou, a se svými třemi sourozenci.

Jako hollywoodská herečka si Robbie nyní vzpomíná na své dětství s nostalgií a zdůrazňuje, že nepocházela z nicoho, přičemž si osvojila důležité životní hodnoty jako spořivost a odolnost. Robbie byla nucena vzpomenout si na své rané roky poté, co získala roli ve filmu „Barbie“ z roku 2023, a přiznala, že nebyla typickým milovníkem Barbie.

Naopak si pamatuje, že si hrála se svým milovaným plyšovým zvířetem jménem „Bunny“ a jak náhradní učitel špatně vyslovil jeho jméno, což mu dalo přezdívku „Maggot“. V raných letech se Robbie hravě předstírala mrtvá, aby si udělala legraci z chůvy.

Navzdory své hravé stránce se Robbieho cesta ubírala směrem k úspěšné herecké kariéře. Bylo to na natáčení filmu, kde potkala Toma Ackerleyho, svého budoucího manžela. Jak se jejich románek rozvíjel, došlo k tiché svatební ceremonii v západním pobřežním regionu Byron Bay v roce 2016. Robbie, milovnice Harryho Pottera, byla nadšená, že se dozvěděla o Ackerleyho roli ve filmové sérii, což posílilo jejich pouto.

Jejich odkladná svatební cesta zahrnovala neočekávané setkání s Barackem Obamou a Ellen DeGeneresovou. Jejich manželství bylo plné smíchu a lásky. Robbie dává přednost své herecké profesi před svým osobním životem, i když je často chválena za svou přitažlivost a charisma.

I přes úspěchy jako mnoho prvních míst v žebříčku Maxim Hot 100 si Robbie kladě vysokou hodnotu na svou práci a udržování svého chování v záři a lesku Hollywoodu.

Like this post? Please share to your friends: