💔“I když byla Jennifer Aniston stále poměrně mladá, rozhodla se, že už nikdy nebude s matkou mluvit a odmítla její pozvání na svatbu.“ 🤬

Kritika od její matky způsobila těžké dětství pro úžasnou a známou herečku Jennifer Aniston. I když se snažila ze všech sil, matka Jennifer Aniston, Nancy Dow – také herečka – nevěděla, jak vychovávat malé dítě. Kvůli rostoucím problémům v manželství svých rodičů byla Jennifer Aniston neustále svědkem jejich rozvodu. Každý den slyšela její matka, jak jí říkala: „Jsi ošklivá a máš velký nos.“ Péči o ni převzala její matka, která ji často kritizovala a poukazovala na všechny její fyzické nedostatky, jako je příliš velký nos, oči příliš daleko od sebe a několik přibraných kil během puberty.

Kvůli nedostatku sebevědomí měla Jennifer také brzký názor, že je „strašná“, což jí bránilo v tom, aby se vypořádala ve škole a integrovala se do kolektivu. Její matka byla poměrně krásná, ale nikdy se jí nepodařilo ji intelektuálně ani fyzicky napodobit. Jennifer byla kvůli nepředvídatelnému chování své matky v područí, protože neměla blízký vztah se svým otcem. Jednoho dne se Nancy smála Jen ve tváři, když se naštvala kvůli poznámkám své matky. Jen se tak naučila přijímat kritiku tiše. Dyslexie Jennifer Aniston, která jí znepříjemňovala porozumění psanému materiálu; proto brzy zjistila, že to bylo kořenem jejích školních problémů.

Když viděla, že není tak hrozná, jak si myslela, začala se ptát, zda jí její matka poskytla spravedlivou hodnocení sebe sama. Jen začala být během své první práce v Hollywoodu sebevědomější, zejména po operaci nosu.

Na druhou stranu, její matka nebyla nadšená. Radost Jennifer Aniston byla narušena rozhovory s její matkou, která ji i přes její obrovský úspěch v televizním seriálu „Přátelé“ stále veřejně kritizovala. S všemi jejími spolužáky tam, včetně Courtney Cox, slíbila Jen, že s její matkou už nikdy nebude mluvit. Nebyla přítomna na svatbě s Bradem Pittem.

I když bylo život s její matkou obtížný, věří Jennifer, že jí to pomohlo stát se sebevědomou a silnou ženou, kterou je dnes. Po letech léčby nakonec trauma vybledlo. „Moje matka mě měla ráda a chtěla pro mě to nejlepší, proto se ke mně takto chovávala.“ Nebyla zlá; nebyla si vědoma bolesti, kterou mi způsobovala, bolesti, která by trvala roky, než zhojila.

Výchova Jennifer Aniston formovala člověka, který je dnes. O tomto hovořila v časopise Elle.

Like this post? Please share to your friends: