«Slavná herečka se stala matkou ve věku 54 let a později našla lásku! 😁 Nyní jí je 82 let, ale stále je připravená na nové vztahy! Jak vypadá nyní?» 😳

Šedesátá léta viděla filmové a televizní debuty americké herečky Donny Mills, která dominovala obrazovce po dlouhou dobu. Dne 30. dubna 2023 zveřejnila spolu se dvěma dalšími nádhernými herečkami na svém účtu Instagram krásný obrázek.

V doprovodu uznávané Lindy Gray a Joan Collins vypadala Mills ohromně, vyzařovala nadšení a nastavovala vysoké módní standardy. Tři hlavní dámy osmdesátých let ohromily své obdivovatele svým leskem a krásou.

Je zajímavé si vzpomenout, že Mills již dříve sdílela svou nádhernou podobu se svými fanoušky. Podobné fotografie jsou hojně k vidění na jejím sociálním médiu, což dokazuje, že i ve svém pokročilém věku zůstává „Křivé zatčení“ elegantní a ráda se obléká.

V průběhu let si Mills vybudovala silnou kariéru a vynikající jméno v zábavním průmyslu. V padesáti letech se chopila rodičovství a ve svých šedesáti letech našla lásku, přičemž po celou dobu svého působení okouzlovala publikum svými úžasnými hereckými dovednostmi a nádherným vzhledem.

Mills vypadala skvěle ve výrazném růžovém oblečení na fotografii na Instagramu, zatímco Collins vypadala úžasně ve výrazném černém šatě. Gray zase vypadala nádherně ve svých šedých a stříbrných šatech. Všechny tři se setkaly pro fotografování do magazínu, jak vysvětlil Millsin příspěvek: Práce s těmito úžasnými ženami byla pravým potěšením. Ráda bych vyjádřila svou vděčnost časopisu Hello Magazine za skvělý článek ve vašem nejnovějším vydání.

Fanoušci byli nadšení, že vidí všechny tři divy na jednom obrázku. Tyto legendární ženy vytvořily jedinečné televizní pořady „Uzly, Dallas a Dynastie“! Někdo poznamenal.

Mills řekla, že po stání se matkou se její pozornost po dlouhou dobu přesunula zcela na její povolání. Poté adoptovala dívku ve věku čtyř dnů.

V té době si 54letá Mills vzpomínala, kolik lidí jí řeklo, že je příliš stará na to, aby vychovávala dítě. Nicméně tvrdila, že i přestože je pravděpodobně matka v dvaceti letech, necítí se o nic starší.

Sdílejte svůj názor na její životní zkušenosti!

Like this post? Please share to your friends: