Hvězda Ptáčat trnů Rachel Ward, která je ve svých 65 letech, se zamilovala do kolegy ze hry: 😍 Je už babičkou!

Po svém účinkování v seriálu „Ptáci trnů“ americká herečka Rachel Ward získala slávu. I když je v současnosti ve svých středních šedesáti letech, mnozí si myslí, že se od doby účinkování v seriálu příliš nezměnila. Seriál Wardové přinesl nejen uznání, ale také sympatie. Ward a její manžel začali na place hry konverzovat a jejich vztah rychle kvetl. Herečka však tvrdí, že to nebyla láska na první pohled. Byla provdána za Bryana Browna, který hrál hlavní postavu Ward v seriálu. Navzdory jejich „základní“ počáteční přitažlivosti se jejich vztah vyvinul do romantického, což učinilo jejich manželství na plátně skutečným.

Brown a Ward jsou stále stejně zamilovaní jako tehdy, když se poprvé vzali, čtyřicet let po svatbě. Pár se oženil pár měsíců poté, co byly dokončeny „Ptáci trnů“. I když uznává, že seriál jí otevřel mnoho příležitostí k práci a ke změnám v životě, nejvíce si Ward cení a je hrdá na své pokračující manželství s Brownem. Jednou Brown nabídl Ward, aby jí četl dlaň, když byli na place. Informoval ji, že když mu dá svolení, měla by tři děti. Pak začal žertovat takto:

Příčinou jejich nesrovnalostí bylo to, že spolu odjeli do Irska, aby Brown mohl natáčet „Přede mnou horizont.“ Brown tvrdil, že jejich neshoda byla intenzivní a že by bylo nejlepší se vzít kvůli tomu, kolik se budou hádat. Před přestěhováním se do Sydney v Austrálii se vzali v domě, kde vyrůstala Wardová. Pár odhalil klíče k jejich trvalému a spokojenému manželství, když slavili své 40. výročí svatby. Ve svých 65 letech Ward také předvádí svou nadčasovou krásu.

Na premiéře filmu na filmovém festivalu v Santa Barbaře v únoru Ward sdílela fotografii se Hilary Shapiro a Daryl Hannah. Film se jmenuje Rachaelin statek. Několik obdivovatelů vyjádřilo svůj zájem o zhlédnutí Ward ve filmu, zatímco jiní byli ohromeni, jak fantasticky vypadá stále ještě ve svých 65 letech.

Někteří ji označili za „bohyni“, zatímco jiní za „fantastickou.“ Někteří sledující říkali, že je Wardová vždycky připomíná Meggie z „Ptáků trnů“, zatímco jiný fanoušek nadšeně vyjádřil, jak si v jejím volném čase Wardová se svým manželem vytvořili rodinu. Pár má dvě dcery, Rosie a Matilda, a syna Joa.

S dalšími vnoučaty pod pasem pár oceňuje každou příležitost strávit s nimi čas. Brown cítí velké stesk, když je nucen trávit čas mimo svou rodinu, jako když natáčel film během pandemie COVID-19.

Na druhou stranu Brown a Ward ocenili, že všichni jsou v pořádku, a každou sekundu strávenou s rodinou si cení. S ohledem na krásu jejich rodiny se mnozí často ptají, jak se jim podařilo zůstat tak šťastní a zamilovaní po tak dlouhou dobu.

Pár na tuto otázku snadno odpovídá pokaždé. Nyní, když jsou jejich děti dospělé a jejich kariéry zpomalily, Brown a Ward mohou trávit více času spolu a mít méně povinností.

Ward ráda ukazuje Browna na sociálních médiích.

Jednou nahodil fotografii Browna s rozcuchanými vlasy, otevřenou košilí a pološperkem. Komentovala: „Mám své stížnosti, ale nic by

Like this post? Please share to your friends: