„Fotografie Před/Po! 😮 Zhubla 30 liber za krátkou dobu: Christina Applegate, která je již 52 let, sdílela své tajemství hubnutí!“ 🤫

Christina Applegate (52) se otevřela ohledně dramatické změny své váhy, kterou spíše přičítá své neustálé bitvě s roztroušenou sklerózou (RS) než úspěšným dietám. Applegate popisuje své stanovení diagnózy jako „otřesné“ a hovoří o negativních dopadech, které měla na své zdraví, včetně mnoha návštěv nemocnice způsobených nesnesitelnou bolestí a nevolností. Applegate popisuje, jak negativní účinky způsobily významné nepohodlí a kolísání váhy kvůli svému trávicímu systému. Říká, že její úbytek váhy byl neúmyslný a byl spíše důsledkem jejích zdravotních problémů po tom, co nejprve přibrala váhu v důsledku steroidních léčeb a omezené mobility.

Herečka líčí svůj každodenní boj se symptomy RS jako mimořádně obtížný, ovlivňující její bolestivý práh, rovnováhu a vnímání smyslů, zejména ráno. Applegate nachází útěchu v pokroku Jamie-Lynn Siglerové navzdory jejím bojům, což jí dává naději do budoucna.

Applegate se zavázala léčit se s ohledem na onemocnění své dcery a rozhodla se být přítomna při jejích důležitých životních událostech. Vedle poděkování svým fanouškům zdůraznila hodnotu Siglerové a své podpory. Dokonce se vtipkovala o svých problémech s pohyblivostí během předávání cen Emmy, udržujíc svůj smysl pro humor neporušený a publikum jí tleskalo.

Když se Applegate vrátila k předešlým symptomům, vzpomněla si na okamžiky náhlé slabosti v nohách během natáčení „Dead to Me“, které původně považovala za drobné problémy. Nepřestala si uvědomovat svůj dlouhodobý boj s RS, dokud se její symptomy nezhoršily.

Její předávání ceny na Emmys 2024 s pomocí chůzí, a její exkluzivní červený soubor, byly dojemnými a významnými událostmi, které symbolizovaly její odhodlání v boji s roztroušenou sklerózou. Applegate poprvé oznámila svou diagnózu RS a požádala o diskrétnost, když začala tuto novou fázi svého života. Později popisovala, jak RS měla významný vliv na její každodenní aktivity, ztěžující i běžné věci.

I když Applegate potřebuje podporu, ráda by jí neměla moc, aby si zachovala svůj imunitní systém. Místo toho se spoléhá na blízkého přítele během týdne a pečovatele o víkendech. Ačkoli si ráda nechává lidi přijít, přiznává, že kvůli svému stavu mohou být tyto návštěvy fyzicky vyčerpávající.

Co si myslíte o jejím novém vzhledu?

Like this post? Please share to your friends: