Dítě významných hollywoodských hvězd:🤔 Kdo jsou rodiče muže, který se vydává za lukrativní hereckou kariérou?

James Broderick, syn známých hereček Sarah Jessica Parkerové a Matthewa Brodericka, vyrostl ve veřejném zájmu díky své slavné rodině. Narodil se 28. října 2002 v nemocnici Lenox Hill v srdci Manhattanu s hmotností 3 kg. Již krátce po narození se objevil na veřejnosti před zhruba 100 kamerami a fanoušky, přičemž jeho matka si udělala legraci z mediálního zájmu o jejich rodinné shromáždění.

James byl pojmenován na památku zesnulého otce Matthewa Brodericka, známého herce 70. let, který se proslavil rolí v seriálu „Family“ a filmech „Alice’s Restaurant“ a „Dog Day Afternoon“. James ukázal, že zdědil kreativní sklony svých rodičů, zvláště smysl pro perfekcionismus, který jeho matka považuje za roztomilý. Přesto má James jedinečnou kombinaci rodinných rysů, včetně určité plachosti, která se liší od mladistvé povahy jeho matky.

Jeho potenciál rozvíjí Sarah Jessica Parkerová, která se proslavila rolí v seriálu „Sex ve městě“, a její manžel Matthew Broderick, kteří zdůrazňují význam získání důkladného vzdělání před vstupem do herecké branže.

James, nyní 21letý vysokoškolský student, stále rozvíjí své zájmy. Vyzkoušel si herectví a uvažuje o různých kariérních cestách. Veřejné uznání, které James vyjádřil svému otci na udílení ocenění Father of the Year v New Yorku v červnu 2023, svědčí o jejich hlubokém vztahu a společných zážitcích.

Matthew Broderick otcovství považuje za své nejcennější životní úspěchy a je za ně velmi vděčný. Sarah Jessica Parkerová a Matthew Broderick si vzali na obřadu, který překvapil účastníky svou nečekanou náhlou svatbou, po pěti letech vztahu a po setkání v divadelní společnosti byli spolu téměř 20 let. V roce 2023 oslavili 26. výročí svatby.

Jejich manželství, které se vyznačuje stálými změnami a růstem, je důkazem jejich neochvějné lásky a oddanosti jeden druhému i celé rodině, kterou tvoří jejich dvojčata Marion a Tabitha a syn James.

Sarah Jessica Parkerová o svém manželství mluví jako o hodnotě společného růstu s partnerem a radosti z nepřetržitého objevování nových věcí o druhém i po mnoha letech společného života.

Podělte se o svůj názor, prosím!

Like this post? Please share to your friends: