„Ani její mladistvý manžel se necítil příjemně, když Heidi Klum nosila květinové šaty s hlubokým výstřihem.“ 😖

Dokonce i ve svých 49 letech je Heidi Klum jednou z nejatraktivnějších modelek na planetě. Německá kráska vždy vypadá úžasně, bez ohledu na to, jak stárne. Modelka je stále vyhledávaná mezi designéry prestižních módních značek díky svému těsnému tvaru a téměř neexistujícím vráskám. Je pochopitelné, proč Heidi vyvolává závist u mladších modelek.

Kromě své přitažlivosti a mnoha úspěchů má tato pozoruhodná celebrita také mladistvého, atraktivního manžela. 33letý kytarista skupiny „Tokio Hotel“, Tom Kaulitz, je od roku 2019 šťastně ženatý s Klumovou.

Kvůli jejich velkému věkovému rozdílu mnozí lidé nevěřili, že tato dvojice může vydržet, přesto každý den ukazují všem, jak moc se milují a starají o sebe. Heidi se však často snaží udržet svou mladistvost a vášeň a pravidelně zveřejňuje autentické fotografie, které občas překvapí i nejvěrnější fanoušky supermodelky z 90. let.

Heidi na nedávný večerní večeře s jejím milovaným manželem nosila těsný černý overal zdobený obrovskými červenými květy. „Výrazným“ prvkem snímku byly Heidi téměř odhalené, nádherné prsy kvůli hlubokému výstřihu. Modelka vypadala nádherně, ale ne všichni její příznivci byli nadšeni z jejího okázalého vzhledu. Mnozí si mysleli, že výstřih Heidi byl přehnaný.

Internetoví uživatelé komentovali: „Myslel jsem, že prsa vypadnou.“ „Heidi se oblékla příliš vulgárně,“ „Vůbec se mi to nelíbí,“ „Brzy bude nahá,“ „Její manžel už byl z jejího vzhledu trapný,“ „Stárne,“ a „Jaký divný overal.“

Like this post? Please share to your friends: