Když chlap najde 50 let starou peněženku, objeví se fotografie, které mu zlomí srdce. 💔😧

Někteří jedinci si ze hledání pokladů udělají své živobytí, zatímco jiní to dělají pouze jako koníček. Když lovci bohatství draží skladovací jednotky obsahující opuštěné zboží nebo procházejí domy, garáže a sklepy lidí ve snaze najít skrytý poklad, nikdy neví, co najdou. Někdy nenajdou vůbec nic, zatímco jindy objeví významné informace.

V New Yorku začal Anton Lulgjuraj sbírat opuštěné skladovací budovy. I když zatím nenalezl nic, co by opravdu změnilo jeho život, jednou objevil peněženku, která by posloužila jako zajímavá novinová zpráva. Když Anton rozhodl o koupi skladovacího zařízení, nakonec zakoupil mnoho majetků pilotů letectva. Avšak Antona upoutala jedna malá skříňka. Po jejím otevření objevil uvnitř peněženku.

Diane Hall byla majitelkou peněženky. Anton objevil několik zajímavých vintage fotografií, starý řidičský průkaz z Kalifornie z konce 60. let a členskou kartu hereckého svazu. Chtěl vědět více, možná i kdo byl majitelem peněženky. Když dále prohledával internet, zjistil, že Diane Hall je herečka Diane Keaton.

Věřil, že by si jistě chtěla získat zpět svou starou peněženku, takže jí napsal zprávu, ale nikdy od ní neobdržel odpověď, dokud média nepřevzala jeho příběh. „Pokud někdo ztratí peněženku, obecně se věří, že ji nakonec znovu najde,“ řekl Anton. A musím říci, že to je nádherné.

Podívejme se na video!

Like this post? Please share to your friends: