Muž zjistil, proč byl jeho nedávno zakoupený byt tak levný, jen pár dní poté, co se do něj přestěhoval. 😳

Během několika dní od přestěhování se do své nově zakoupeného bytu muž uvědomil, proč byl tak levný. Mnoho skrytých míst ve tmě jen čeká, až budou objevena; některá jsou obtížnější najít než jiná, protože jsou blíže povrchu. Představte si, že se přestěhujete do nového domova nebo bytu, usadíte se, uspořádáte svůj majetek a budete se cítit pohodlně. Stejně jako každý jiný, samozřejmě chcete prozkoumat vnitřky a seznámit se s každým centimetrem své nové hračky. Při svém pátrání hledejte skrytý vchod a poté otočte klikou, abyste zjistili, co je uvnitř.

Nedlouho trvá, než zjistíte, že místo, které jste navštívili, je mnohem soukromější, než jste si původně představovali. Muž hledal koupit jednopokojový byt za velmi dobrou cenu za podobných okolností. Hned po přestěhování do nového domova objevil něco, co nebylo uvedeno v popisu inzerátu. Muž začal uvažovat, proč byl byt tak levný, poté, co vložil značný vklad. Je to velmi stará stavba, která byla kdysi klášterem, pocházející z devatenáctého století, a má velmi vysoký strop. Přízemní byt je určen pouze pro jednu osobu a je v dobrém stavu. Muž se někdy nachází před dveřmi do sklepa, když pátrá a předvádí své poslední objevy.

Po otevření můžete vidět slabě osvětlenou oblast. Muž začal prozkoumávat tajný dungeon poté, co na svou kameru připevnil lampu. Ukázalo se, že je to velmi stará vězení, což bylo podivné a varovné zjištění. Bylo to velké prostranství pod podlahou, s místnostmi přímo pod jinými byty na stejné úrovni.

Místnost, do které muž vstoupil, byla mnohem děsivější než okenní místnost. Obsahuje velmi staré známky opotřebení a zdá se, že je to obětní postel.

Like this post? Please share to your friends: