Jediná dcera Johnnyho Deppa byla fotografována na události Chanel: Má příliš hubenou postavu a nezdravý vzhled! 😧

Lily Depp nedávno zazářila na večeři Chanel a Charlesa Finche v Los Angeles, která byla předvečerem 96. udílení Oscarů a oslavovala spojení luxusu a kinematografie. Tento příležitost, známý svou oslnivou hostinskou listinou, udělal z Lilyino avantgardního šatníku ideální prostředí.

Lily zvolila dramatický a elegantní vzhled pro tuto událost, sázela na jemně pastelově růžový strapless top, který elegantně zdůrazňoval její břicho, výraznou černobílou sukni, která jí sahala ke kolenům, a chic černé stiletty na dokončení celkového vzhledu.

Její účes, který měla v elegantním drdolu, přitahoval pozornost k výběru oblečení tím, že zdůrazňoval její obličejové rysy. Tento vzhled vyvolal spoustu reakcí, když se fotografie a videa z události šířily po různých webových stránkách.

 

Reakce na její volbu oblečení byly rozdělené. Několik kritických pozorovatelů prohlásilo: „Sukně vypadá trochu riskantně,“ ale tak krásná,“ a „Zdá se, že sukni hrozí, že spadne!“ Někteří dokonce přidali trochu lehkého módního poradenství, říkajíce něco jako: „Lily, tady jsou nějaké stylové outfity, které by pro tebe možná fungovaly příště.“ Budeš vypadat ještě nádherněji.

Probíhaly diskuze o tom, jak se šaty hodí k jejímu typu postavy a celkovému stylu. „Podle mého názoru tento soubor její postavu příliš nezvýrazňuje,“ uvedl jeden komentátor. Její vzhled zvýrazňuje účes. I když je přirozeně krásná, toto oblečení ji nemusí zvýrazňovat.

 

Mimo diskuse o módě, Lily si postupně buduje jméno v zábavním průmyslu tím, že se stává dcerou známého herce a stává se známou herečkou sama o sobě.

Lily vnímá módu jako prostředek sebevyjádření a štěstí, což je podobné jejímu přístupu k dobrodružství v uměleckém výkonu. Klade silný důraz na to, oblékat se pro sebe a užívat si proces.

Její brzké vzpomínky na to, že si vzala položky značky Chanel ze šatníku své matky a její matčino předurčení pro značku Chanel, sloužily jako základ pro její ranou příslušnost k Chanel.

Lily je inspirována bezstarostnou elegancí stylu ikon jako je její matka, Jane Birkin, Brigitte Bardot a Carrie z „Sexu ve městě“.

 

Její přátelství s Chanel bylo popsáno jako „extrémně radostné a ctihodné pokaždé, když o tom mohu mluvit,“ řekla žena. „Víc než cokoli jiného, co to tak úžasné jsou úžasní kreativní jednotlivci, se kterými pracuji.“

Johnny Depp, Lilyin otec, veřejně vyjjadřuje svou vděčnost za Lilyinu eleganci a inteligenci, označuje ji za „dokonalou bytost“ a chválí její přirozenou noblesu a jemnost.

Matka Lily, Vanessa Paradis, a otec, Johnny Depp, byli velmi blízcí. I když jejich čtrnáctiletý románek skončil bez sňatku, Depp byl vždy zamilovaný do Paradis. Navzdory jejich rozchodu v roce 2012, Paradis stále stojí při Deppovi, což zdůrazňuje jeho milý a laskavý charakter, zejména v turbulentních chvílích.

Vztah Deppa a Paradis skončil přibližně ve stejnou dobu, kdy začal chodit s Heardovou. Tento vztah nakonec vedl k velmi mediálně sledovanému a nepřátelskému rozvodu, který byl poznamenán obviněními, které měly významný dopad jak na Deppův osobní, tak na profesionální život.

Jaký máte názor na její vzhled?

Like this post? Please share to your friends: