Děti Sharon Stone jsou již dospělí. 😲 Jak vypadají dědicové hvězdy, které vychovávala v velmi obtížných podmínkách, dnes?

Sharon Stone čelila mnoha obtížným překážkám a zklamáním na své cestě k rodičovství. Ona a její manžel Phil Bronstein měli silné přání mít společně děti, ale jejich rodičovská cesta nebyla bez smutku. Devět zdrcujících neúspěšných těhotenství skončilo pro pár bolestí. Tento psychologický a fyzický nápor postavil odolnost Sharon na zkoušku, přesto odmítla se vzdát.

Po letech boje s neplodností se Sharon a Phil rozhodli adoptovat do své rodiny chlapečka jménem Roen. Jejich radost však byla krátká, protože manželství nakonec selhalo a Sharon se zapletla do sporu o své syny. Kvůli agresivním právním strategiím Phila, které zahrnovaly využívání Sharoniny veřejné image proti ní, nebyla schopna udržet péči o Roena. Sharon se musela vyrovnat s bolestným faktem, že ona a její syn nejsou spolu, i přes její hrdinské úsilí a soudní prosby.

Sharon, nepřekvapená těžkostmi, našla útěchu v adopci dalších dvou chlapců, Quinn a Land. Věnovala svůj život tomu, aby se o ně starala, chránila je před intenzivním zářivým světlem veřejného mínění a zajistila jim určitou míru normálnosti.

Navzdory tomu, že s nimi nesdílejí biologickou spojitost, je Sharon hrdá na neuvěřitelný vývoj a pokrok svých synů, zdůrazňuje, že vypadají hodně jako ona.

Její synové Land, Quinn a Roen, kteří jsou nyní ve věku 17, 18 a 23 let, přijímají rostoucí přítomnost své známé matky na sociálních médiích a potěšují své příznivce po celém světě s jednotnou rodinnou frontou.

Nalézáte nějaké podobnosti s jejich matkou? Sdělte svůj názor v komentáři, prosím!

Like this post? Please share to your friends: